Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
ar dar pora metu jis bus delto kad nera
ar dar pora metu jis bus delto kad nera
galima isomti sita straipdny
dabar desra is chemijas, gerimai is chemijos, ir viskas saugu.
Labai jau kruopščiai dienos šviesoje archyvuojamas/sandėliuojamas straipsnis. Long live! Pagarba rūpybos tarnyboms.
Hei alo idekik ką nors naujo nieko nebaige žurnalugos jau metai tupi tas straipsnis jau net neįdomus pasidarė jūsų sienlaikraštis gerai kad dar normalia užsienio žiniasklaida
Aš nesakau, kad nereikia šio straipsnio ir asociatyvios nuotraukos permanentinės ekspozicijos, tik sakau ir klausiu - kur nudreifavo sveikas protas, jei išvis tokio būta?
Su kiekvienu prabudimu mane pasitinka baimė, bene neberasiu šio straipsnio ir abrozdėlio, o juk visa tai - vertybių vertybė. Chroninis šios iliustratyvios informacijos laikymas viešoje elektroninėje erdvėje unikali patirtis, verta plėtros.
kada nuimsite šitą bjaurią nuotrauką, aš net vengiu žiūrėti toliau portalą, nes snukis kažkoks bauginantis ir nesinori į jį žiūrėti. Kam atstumiate skaitytojus? Atsibuskit ir pradėkit keisti medžiagas, nusibodo jau tą patį žiūrėti mėsesių mėnesiais.
ar ilgai tas snukis erzins,geriau pliką mergą įdėkite.
Dar laiko sitas straipsnis bus sitam.psl jau pora men matau
tik gaila, kad cia yra perpasakojimas vakarietisko straipsnio, kur visai nera aprasyta situacija Sovietu Sajungoje, t.y. ir tuo metu okupuotoje Lietuvoje. o juk asbestas yra ir daugelyje vidaus apdailos detaliu, nezinau ar jau visur isimta ir siferyje, kaimuose dar begales namu, dengtu tuo kenkianciu siferiu. plius idomu, kokia situacija su medziagu su siferiu utilizavimu. bet aisku viskam tam yra guglas ir kt
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų