Ekspertas pažymėjo, kad J. Prigožino mirtis galėjo būti išsigalvojimu. Daugiausiai abejonių jam kelia Rusijos tyrimų komiteto pateiktas oficialus pranešimas, kuris patvirtina „lėktuvo keleivių“ žūtį, bet ne J. Prigožino.
Rusijos tyrimų komiteto pranešime skelbiama, kad „buvo užbaigta molekulinė-genetinė ekspertizė. Jos rezultatai patvirtino visų 10 lėktuvu skridusių asmenų tapatybes. Jos atitinka sąrašą, kuris buvo nurodytas skrydžio dokumentuose“. Įdomu šiuo atveju tai, kad teisėsaugininkai tiesiogiai taip ir neįvardijo, kad žuvo būtent J. Prigožinas – „Wagner“ ir kitų verslo struktūrų vadovas.
Kodėl Prigožinas gali būti vis dar gyvas
Anot S. Žirnovo, katastrofos metu galėjo žūti vienas iš J. Prigožino antrininkų. Pasirodo, kad Rusijoje yra bent 4 asmenys, kurių dokumentuose buvo nurodyti vardas, pavardė ir tėvavardis „Jevgenijus Prigožinas Viktorovičius“.
Vienas yra tikrasis – „Wagner“ struktūros vadovas ir tarptautinis nusikaltėlis. Kiti trys yra daug keistesni personažai. Šie asmenys su kitais vardais ir pavardėmis dirbo J. Prigožinui, tačiau kažkuriuo metu nuspręsdavo pasikeisti savo tapatybes. Tikrieji jų vardai: Krasavinas Leonidas Michailovičius, Junusovas Ruslanas ir Aleksejevas Dmitrijus Aleksejevičius. Jų pasai atrodytų faktiškai vienodi – įvairiais laikotarpiais visi jie buvo Prigožinas Jevgenijus Viktorovičius.
L. Krasavinas dar 2020-aisiais su „Prigožino“ dokumentais nukeliavo į Miuncheną, kur net buvo sulaikytas, nes yra panašus į tikrąjį J. Prigožiną. Tais pačiais metais privačiu lėktuvu L. Krasavinas buvo atkeliavęs ir į Lietuvą, kur surengė informacinį išpuolį, nusifotografavęs prie Seimo pastato. Šio vyro net gimimo data yra identiška J. Prigožino. Todėl, manoma, pats „Wagner“ savininkas dažnai jį naudojo kaip įrankį saviems tikslams įgyvendinti ir nukreipti dėmesį.
Maža to, po nesėkmingo karinio maišto pas tikrąjį J. Prigožiną namuose buvo aptikti pasai su kitais vardais ir pavardėmis – Dmitrijaus Geilerio, Vladimiro Bobrovo ir Olego Semionovo.
Tokiu atveju yra žinomi faktai: pats J. Prigožinas turėjo padirbtų dokumentų kitomis pavardėmis ir bent 3 asmenys turėjo pasus su jo asmens duomenimis. Rusijos tyrimų komitetas savo išvadoje nepasakė, kad žuvo tikrasis J. Prigožinas, tiesiog nurodė, jog žuvęs asmuo buvo įrašytas į skrydžio lapą. Faktiškai tai galėjo būti bet kuris iš J. Prigožino antrininkų, ypač L. Krasavinas, kurio ir gimimo data sutampa.
Tuo metu tikrasis J. Prigožinas, pasirinkęs Geilerio, Bobrovo ar bet kokią kitą tapatybę, galėjo sėsti į kitą lėktuvą. Vienas iš jo privačių lainerių, netrukus po informacijos apie katastrofą Tverės srityje, skubiai nusileido Maskvoje.
Galima užtikrintai sakyti, kad katastrofą patyrusiame J. Prigožino lėktuve nebuvo Ruslano Junusovo, kuris įkalintas nuo 2018-ųjų.Dar daugiau įtarimų dėl galimos J. Prigožino antrininko žūties kilo po to, kai trečiadienį buvo paviešintos laidotuvių Sankt Peterburge nuotraukos, o jose matyti gedulo aprangą dėvinti L. Krasavino žmona Irina. Šaltinių teigimu, ji atrodė itin prislėgta. Laidotuvėse ji nufotografuota einanti viena, be savo vyro.
Tiesa, „Baza“ pažymima, kad Rusijos žurnalistų nuotraukose matoma tikrojo J. Prigožino žmona Liubov, tačiau Irina Krasavina taip pat buvo atvykusi į kapines.
Apie tikrąją L. Krasavino ar D. Aleksejevo buvimo vietą šiuo metu nėra nieko žinoma.