Vilniaus „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po lygiųjų Marijampolėje prieš „Sūduvą“ teigė, jog nesisekė pralaužti tankią varžovų gynybą.

Žalgiriečiai pirmieji praleido įvartį pirmajame kėlinyje, o antrajame išlygino rezultatą, bet dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1.

„Susikaupimas pradžioje didelis, bet praleidome tokį perdavimą iš krašto ir po jo krito įvartis. Didelėmis pajėgomis bandėme sukurti spaudimą. Stengėmės kurti progas. Varžovas turėjo keletą pavojingų kontratakų. Sunku buvo pramušti tankią varžovų gynybą su 9 žaidėjais. Bandėme, ypač antrajame kėlinyje buvo daug spaudimo.

Sukurdavome atakas iki baudos aikštelės. Tačiau ten nesisekė išpildyti taip kaip norėtume. Net po raudonos nepasirodė kad trūksta žaidėjo, turėjome kontrolę. Tačiau svarbiausia, kad neįmušėme, neišnaudojome progų. Ką padarysi, einame toliau. Dirbsime ties tuo. Prarastų taškų nesusigrąžinsime“, – kalbėjo V. Čeburinas.

Antras rungtynes iš eilės starto sudėtyje žaidė Romualdas Jansonas, po keitimo šansą gavo Patrikas Matyžonokas.

„Jansonas turėjo galimybių – vieną, kitą, buvo aktyvus. Jis dar jaunas, reikia žaidybinės patirties, ją įgyti reikia aikštėje. Matyžonokas turi stiprybių, kurias galėtume išnaudoti. Tačiau to nepavyko, varžovai gynėsi žemai. Jaunimas auga, yra ir daugiau jaunų žaidėjų. Šetkus turi traumą, tikimės jo grįžtant“, – sakė treneris.