Ispanijos „La Liga“ pirmenybes pergalingai pradėjo „Barcelona“ klubas. Varžovus vytis turėję „Barcelona“ futbolininkai išvykoje 2:1 palaužė „Valencia“ komandą.

Svarbiausi pirmojo kėlinio įvykiai vyko paskutinėmis jo minutėmis. Viską pradėjo Hugo Duro, kuris išvedė „Valencia“ į priekį. Netrukus jų persvara galėjo siekti ir du įvarčius, bet Pau Cubarsi nuo vartų linijos išmušė į juos skriejusį kamuolį.

Apsigynę „Barcelona“ atstovai pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje surengė ataką, kurią po Lamine`o Yamalio perdavimo užbaigė iš arti kamuolį į vartus siuntęs Robertas Lewandowskis.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui (49 min.) neatsakingas „Valencia“ gynėjo veiksmas lėmė vienuolikos metrų baudinį, kurį nepriekaištingai realizavo antrąjį savo įvartį pelnęs R. Lewandowskis.

Nors per likusį laiką „Barcelona“ daugiau nepasižymėjo, „Valencia“ progų iškovoti taškus neturėjo ir leido katalonams išsiveržti tris taškus.

Šiose rungtynėse „Barcelona“ klube oficialiai debiutavo treneris Hansi Flickas.