Turkijoje vykstančiame „Gloria Cup“ draugiškame turnyre antrąją pergalę pasiekė Stambulo „Anadolu Efes“ ekipa. Nors tris kėlinius kova vyko taškas į tašką, tačiau ketvirtajame Tomislavo Mijatovičiaus auklėtiniai žaidė įspūdingai ir palaužė  Bursos „Tofaš“ 88:68 (21:21, 21:22, 18:17, 26:8).

Prieš ketvirtąjį rungtynių kėlinį „Anadolu Efes“ pirmavo vos 2 taškais (62:60), tačiau ketvirtajame kėlinyje užtikrintai įrodė savąjį pranašumą ir šventė pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Danielis Oturu, pelnęs 18 taškų (7 atk. kam.), Rodrigue’as Beaubois įmetė 16 (4/7 trit.), Elijah Bryantas pridėjo 15, Rolandas Šmitas (6 atk. kam., 16 naud. bal.) ir Stanley Johnsonas – po 11.

Bursos komandai Marcquise’as Reedas įmetė 14 taškų, Trevoras Thompsonas surinko 13 (10 atk. kam.), Jaleelas O’Brienas – 12.

Kauno „Žalgiris“ šį vakarą 19.00 val. susitinka su Berlyno ALBA klubu.