Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynės tarp principinių varžovų Dortmundo „Borussia“ ir Miuncheno „Bayern“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Leonas Goretzka 33-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Donyellas Malenas 36-ąją minutę atliko smūgį, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.

Sadio Mane 50-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Leroy’us Sane 53-ąją minutę galingu smūgiu nepaliko šansų vartininku ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

Youssoufa Moukoko 74-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Kingsley Comanas rungtynių pabaigoje užsidirbo antrą geltoną kortelę, kuri virto į raudoną, ir „Bayern“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Anthony Modeste 95-ąją minutę smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus ir išplėšė šeimininkams dramatiškas lygiąsias rezultatu 2:2.

„Bayern“ ir „Borussia“ po devynerių sužaistų rungtynių turi surinkę po 16 taškų ir „Bundesliga“ turnyro lentelėje rikiuojasi atitinkamai trečioje ir ketvirtoje vietose.