bundesliga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bundesliga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bundesliga“.

Vokietijoje čempionato favoritai iškovojo triuškinamas pergales

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse sėkmingai į pergalių kelią sugrįžo šalies čempionai. Lėverkuzeno „Bayer“ komanda šeštadienį 4:1 sutriuškino „Hoffenheim“ klubą. Varžovus jie įveikė oponentų tvirtovėje. Beveik visą rungtynių laiką pirmavę „Bayer“ atstovai kiekviename kėlinyje pelnė po du įvarčius. Dukart į vartus kamuolį siuntė Victoras Boniface`as, po kartą Martinas Terrier ir vienuolikos metrų baudinį realizavęs Florianas Wirtzas. „Hoffenhem“ klubo įvarčio autorius – Mergimas Berisha.
2024-09-14

Rezultatyviose rungtynėse „Borussia“ išrašė varžovams pirmąjį sezono pralaimėjimą

Vokietijos „Bundesliga“ čempionate pergalę iškovojo Dortmundo „Borussia“. Rezultatyviose rungtynėse „Borussia“ 4:2 nugalėjo „Heidenheim“ ekipą. Į priekį Dortmundo futbolininkus šiose rungtynėse vedė Karimas Adeyemi, kuris pelnė du įvarčius bei atliko rezultatyvų perdavimą. Po kartą pasižymėjo Donyellas Malenas ir baudinį realizavęs Emre Canas. Svečių gretose įvarčius pelnė Marvinas Pieringeris ir 11 metrų baudiniu pasižymėjęs Maximilianas Breunigas.
2024-09-14

Garsiame Vokietijos klube tobulėjantis lietuvis: „Noriu tapti kuo universalesniu žaidėju“

19-metis lietuvis Danas Kazakevičius jau šį sezoną gali debiutuoti aukščiausioje Vokietijos krepšinio lygoje. Trejus pastaruosius metus Bambergo „Brose“ organizacijoje praleidęs 205 cm ūgio puolėjas pasirašė dviejų metų sutartį su Bonos „Telekom Baskets“ klubu. Vilniuje gimęs ir užaugęs D. Kazakevičius treniruosis su pagrindine vyrų komanda, o pagrindines savo žaidimo minutes 2024–2025 m.  sezone gaus trečiajame „Bundesliga“ divizione.
2024-09-07

Ekspertų ložė: Ivanauskas „Old Trafforde“, (ne)prisitaikymas Madride ir stilistų žodis

TV3 pristato naują laidą apie futbolą „Ekspertų ložė“, kurioje vedėjai Rytis Vyšniauskas, Ervinas Kvitkauskas ir Mantas Krasnickas kiekvieną savaitę apžvelgs stipriausių Europos lygų karščiausius savaitės įvykius, taip pat mes akį ir į Lietuvos futbolo daržą. Pirmojoje laidoje trijulė vertino laidos komplektaciją, svarstė dėl ateities atributų studijoje, o galiausiai nukeliavo ir prie futbolo temų.
2024-09-03

Taškymasis pinigais: Anglijoje kranai prisukti, bet milijonai futbole toliau liejasi laisvai

Futbolo sezonai visoje Europoje įgauna pagreitį, o iki perėjimų lango pabaigos liko mažiau nei savaitė. Jau dabar ryškėja bendras klubų išlaidavimo mastas ir pagrindinė tendencija – pinigais nesitaškoma taip, kaip pernai, tačiau skambių ėjimų netrūksta ir dabar. „Football Transfers“ turimi duomenys rodo, kad 2023-ųjų vasarą futbolo rinkoje Anglijos klubai išleido 2,7 milijardo eurų, dabar ši suma susitraukusi iki 1,8 mlrd.
2024-08-26

Rado pamainą Fosteriui? „Rytą“ papildė Čempionų lygoje dominavęs gynėjas

Vilniaus „Ryto“ komandos gretas papildys 25-erių metų gynėjas Jayvonas Gravesas. Įžaidėjo ir atakuojančio gynėjo pozicijose rungtyniauti galintis amerikietis praėjusį sezoną atstovavo Liudvigsburgo „MHP Riesen“ ekipai Vokietijoje. Vokietijos aukščiausioje lygoje rungtyniavęs 191 cm gynėjas per 38 sužaistas rungtynes vidutiniškai rinko po 14,2 taško, atkovodavo 4,4 kamuolio, atlikdavo 3,7 rezultatyvaus perdavimo ir fiksuodavo 13 naudingumo balų rodiklį.
2024-07-25

Toliau nepralaimintis „Bayer“ klubas rekordinę seriją pratęsė iki 50-ies

Lėverkuzeno „Bayer“ klubas toliau nepralaimi. Sekmadienį jie išvykoje 5:0 sutriuškino „Bochum“ ekipą.  Vokietijos čempionato 33-ajame ture „Bayer“ žengė dar vieną žingsnį link sezono be pralaimėjimų. Šioje akistatoje Xabi Alonso auklėtiniams reikalus palengvino pati „Bochum“ komanda. Jau 15-ąją minutę Felixas Passlackas užsidirbo raudoną kortelę ir paliko savo ekipą žaisti dešimtyje. „Bayer“ tai išnaudojo pelnydami du įvarčius pirmojo kėlinio pabaigoje.
2024-05-13

Triuškinamai laimėjęs „Bayer“ pasiekė dar vieną rekordą

Vokietijoje dar vieną sėkmingą pasirodymą surengė Lėverkuzeno „Bayer“. „Bundesliga“ nugalėtojų titulą jau užsitikrinę Xabi Alonso auklėtiniai 5:1 nepaliko jokių vilčių „Eintracht“ komandai „Bayer“ gretose šioje akistatoje įvarčiais pasižymėjo penki skirtingi žaidėjai. Iš pradžių tikslūs buvo Granitas Xhaka, Patrikas Schickas ir Exequielis Palaciosas, , o vėliau prie jų prisijungė po keitimo į aikštę žengę Jeremie Frimpongas ir Victoras Boniface‘as.
2024-05-05

Vėl pralaimėjęs „Bayern“ gali likti ir be Vokietijos čempionato sidabro

Vokietijos futbolo lygoje titulą praradęs Miuncheno „Bayern“ klubas patyrė dar vieną nesėkmę, kai svečiuose  1:3 pralaimėjo „Stuttgart“ ekipai. „Stuttgart“ po šios pergalės nuo Miuncheno klubo atsilieka vos dviem taškais. Verta paminėti, kad „Bayern“ žaidė ne stipriausios sudėties, kadangi kai kuriems lyderiams leido pailsėti prieš atsakomąjį Čempionų lygos mūšį kitą savaitę.
2024-05-04

Stebuklingas žygis tęsiasi: išsigelbėjęs „Bayer“ toliau keliauja be pralaimėjimų

Lėverkuzeno „Bayer“ klubas dar kartą pademonstravo savo charakterį sugebėdami nepralaimėti rungtynių, kuriose jie atsiliko žengdami į pridėtą laiką. Vokietijos čempionų titulą praėjusiame ture užsitikrinusi „Bayer“ komanda dar kartą buvo arti savo serijos užbaigimo. Rungtynėse su „Borussia“ jie išsigelbėjo jau aštuntąją pridėto laiko minutę išplėšdami lygiąsias 1:1. „Borussia“ buvo per žingsnį nuo pirmojo oponentų pralaimėjimo sezone įteikimo.
2024-04-21

Po istorinio triumfavo Lėverkuzene fanai šturmavo aikštę, treneris išmaudytas aluje

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse pirmą kartą šalies čempionų titulą iškovojo „Bayer“ klubas. Ekipai iš Lėverkuzeno titulą atnešė pergalė 5:0 prieš „Werder“ klubą. Po šios akistatos, likus penkiems turams iki pirmenybių pabaigos Xabi Alonso auklėtiniai tapo nepavejami – jie artimiausius varžovus lenkia jau 16 taškų. Ši pergalė pažymėjo pirmąjį „Bayer“ titulą Vokietijos čempionate per visą klubo istoriją. Iškart po finalinio švilpuko šios komandos fanai šturmavo aikštę.
2024-04-15

Prieš principinius varžovus po 6 metų pertraukos pralaimėję „Bayern“ beveik atsisveikino su šansais apginti titulą

Miuncheno „Bayern“ klubas pralaimėjo principines rungtynes Vokietijoje. Namuose žaidę „Bayern“ atstovai 0:2 nusileido Dortmundo „Borussia“ komandai. Pastarieji šių komandų akistatoje „Bundesliga“ pirmenybėse triumfavo pirmą kartą nuo 2018 metų. „Borussia“ pasižymėjo dešimtąją minutę, kai greitoje atakoje Karimas Adeyemi pabėgo prieš vartininką, ir nors jo smūgis buvo atliktas iš aštraus kampo, sulaikyti jo vartininkui nepavyko.
2024-03-30

„Bayer“ toliau išdarinėja stebuklus – išsigelbėjo mačo pabaigoje ir pratęsė įspūdingą seriją

Lėverkuzeno „Bayer“ klubas toliau išdarinėja stebuklus. Xabi Alonso auklėtiniai paskutinėmis minutėmis išplėšė dar vieną pergalę „Bundesliga“ čempionate, kai namuose 2:1 pranoko „Hoffenheim“ ekipą. Svečiai po 33-ąją minutę pelnyto įvarčio pirmavo iki pat 88-os minutės. Praleidę įvartį „Bayer“ rengė vieną išpuolį po kito, bet kamuolys niekaip nekrito į vartus. Galiausiai pralaužti oponentų gynybą jiems pavyko 88-ąją minutę, kai rezultatą išlygino Robertas Andrichas.
2024-03-30

„Bayer“ Vokietijos čempionate toliau tęsia pergalingą žygį

Lėverkuzeno „Bayer“ klubas vis labiau artėja prie Vokietijos „Bundesliga“ lygos titulo. Xabi Alonso auklėtiniai sekmadienio vakarą 3:2 svečiuose palaužė „Freiburg“ futbolininkus. Tai buvo septinta iš eilės Vokietijos lyderių pergalė čempionate. Svečiai į priekį įsiveržė jau antrąją mačo minutę, bet netrukus šeimininkai rezultatą išlygino. Visgi Adamas Hlozekas  „Bayer“ dar sykį į priekį išvedė pirmojo kėlinio pabaigoje.
2024-03-18

„Bayern“ pasismagino prieš autsaiderius, „Real“ padidino atotrūkį nuo artimiausių varžovų

Vokietijos čempionate lengvą pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“ komanda, o Ispanijoje užtikrintai laimėjo Madrido „Real“.  Šeštadienį išvykoje Miuncheno ekipos laukė rungtynės su „Bundesliga“ autsaideriais „Darmstadt“ komanda. Thomaso Tuchelio auklėtiniams jie didesnių problemų nesukėlė – jie laimėjo akistatą 5:2.  Nors pirmieji šiame susitikime pasižymėjo šeimininkai po Timo Skarkės įvarčio, vėliau sekė penki „Bayern“ įvarčiai be atsako.
2024-03-16

„Bundesliga“ lyderiai toliau gerina rekordus

„Bundesliga“ pirmenybėse tęsiasi fantastiškas „Bayer“ žygis. Lėverkuzeno klubas namuose 2:0 nugalėjo „Wolfsburg“ ir pratęsė savo nepralaimėtų rungtynių seriją. Tai buvo jau 36-osios iš eilės rungtynės, kuriose jie nepralaimėjo, o tai yra visų laikų rekordas Vokietijos futbole. Šiose rungtynėse nesužaidus nė pusvalandžiui „Wolfsburg“ jau buvo priversti žaisti dešimtyje. Dvi geltonas korteles užsidirbo Moritzas Jenzas.
2024-03-11

Vokietijos čempioanato lyderis „Bayer“ didina pranašumą nuo artimiausių persekiotojų

Vokietijos čempionate toliau nesustabdomai žaidžia Lėverkuzeno „Bayer“. Xabi Alonso auklėtiniai sekmadienį išvykoje 2:0 nugalėjo „Koln“ komandą. Rungtynių šeimininkai patys sau apsunkino rungtynes, kai jau 14-ąją minutę liko dešimtyje. Raudoną kortelę prieš save išvydo Janas Thielmannas. Žaidėjo pranašumą „Bayer“ išnaudojo kėlinio pabaigoje, kai kamuolį į vartus siuntė Jeremie Frimpongas. Jau po pertraukos pranašumą padvigubino Alejandras Grimaldo.
2024-03-03

Laukia permainos: „Bayern“ po sezono išsiskirs su treneriu

Miuncheno „Bayern“ nusprendė nutraukti bendradarbiavimą su treneriu Thomu Tucheliu pasibaigus šiam sezonui, nors sutartis galioja iki 2025 m., trečiadienį pranešė klubas. „Bayern“ pralaimėjo trejas paskutines rungtynes visose varžybose ir nuo lyderių Leverkuzeno „Bayer“ Bundeslygoje atsilieka aštuoniais taškais.  Praėjusią savaitę Čempionų lygos 16-ojo turo pirmosiose rungtynėse jie taip pat 1:0 pralaimėjo „Lazio“ ekipai. T. Tuchelis 2023 m. kovo mėn.
2024-02-21

Vokietijos futbole – iki šiol per visą šalies istoriją nematytas įvykis

Praėjęs savaitgalis buvo istorinis Vokietijos futbolui, kadangi užfiksuotas dar neregėtas rezultatas. Antros pagal pajėgumą šalies futbolo lygos rungtynėse apsilankė daugiau žiūrovų nei aukščiausioje šalies lygoje. Vidutiniškai antrojo diviziono dvikovas stebėjo po 31,6 tūkstančius žiūrovų, kai stipriausių klubų akistatose vidutiniškai apsilankė kiek daugiau nei 29 tūkstančių žiūrovų.
2024-02-20

„Bayer“ įveikė „Bayern“ ir lieka nepralalaimėję, o Ispanijoje favoritų akistatoje visiškai dominavo „Real“

Lėverkuzeno „Bayer“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 3:0 nugalėjo Miuncheno „Bayern“ futbolininkus. Į priekį šeimininkai įsiveržė, kai Josipas Stanisičius 18-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir pelnė įvartį.
2024-02-10

„Bundesliga“ lyderiai pasiekė dramatišką pergalę

„Bundesliga“ pirmenybėse dar vieną pergalę iškovojo Lėverkuzeno „Bayer“ komanda. Xabi Alonso auklėtiniai rungtynėse su „RB Leipzig“ du kartus buvo priversti vytis savo varžovus, o jau per pridėtą laiką išplėšė pergalę 3:2. Po šio triumfo jie dar labiau įtvirtino savo pirmąją poziciją lygoje. Nugalėtojų gretose įvarčius pelnė Nathanas Tella, Jonathanas Tahas ir Piero Hincapie. Tuo tarpu „RB Leipzig“ į priekį buvo išvedę Xavi Simonso ir Loiso Opendos smūgiai.
2024-01-20

Miuncheno viešbučio direktorius liauspino išvykstantį Harry Kane'ą: „Jis vienas iš žemiškiausių asmenų“

Vienas geriausių puolėjų pasaulyje, Anglijos rinktinės kapitonas Harry Kane'as pagaliau susirado namą, kuriame su šeima gyvens Miunchene. Beveik pusmetį britas gyveno brangiausiame Miuncheno viešbutyje, kur viena naktis klubui atsiėjo po 11 tūkstančių eurų.  Iš viso vienam prabangiausių Vokietijos „Vier Jahreszeiten Kempinski“ viešbučiui Bavarijos klubas sumokėjo 1,2 mln. eurų, o šios apgyvendinimo įstaigos direktorius Dominikas Reineris papasakojo pikantiškas puolėjo gyvenimo detales.
2023-12-30

Vokietijoje perglales šventė favoritai, Ispanijoje „Barcelona“ turėjo vargo su autsaideriais

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse pergalėmis džiaugėsi pirmenybių lyderiai. Miuncheno „Bayern“ klubas išvykoje 2:1 parklupdė „Wolfsburg“ futbolininkus. 33-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis. Thomasas Mulleris pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o ten galva kamuolį į vartus nukreipė Jamalas Musiala. Po dešimties minučių sublizgėjo rezultatyviausias „Bundesliga“ žaidėjas. Harry Kane‘as gražu smūgiu iš toli pasiuntė kamuolį į viršutinį varžovų vartų kampą.
2023-12-21

Vokietijoje pergales šventė favoritai

Vokietijos čempionate pergales iškovojo pirmenybių favoritai. Miuncheno „Bayern“ klubas namuose 3:0 sutriuškino „Stuttgart“ komandą. Į pergalę šeimininkus vedė Harry Kane‘as. Nesustabdomai šiame sezone žaidžiantis anglas pelnė dar du įvarčius, o vieną pridėjo Minas-Jae Kimas. Po šių įvarčių H. Kane‘as savo sąskaitoje „Bundesliga“ pirmenybėse jau turi 20 įvarčių. Tokią atžymą jis pasiekė vos per 14 lygos rungtynių.
2023-12-18

Vokietijos futbolo čempionate nutrūko lygos lyderių pergalių serija

Vokietijos pirmenybėse vos antrą kartą šiame sezone be pergalės liko lygos lyderiai. Sekmadienį „Bundesliga“ pirmaujanti Lėverkuzeno „Bayer“ komanda nesugebėjo pratęsti savo pergalių serijos. Jie rungtynes su Dortmundo „Borussia“ baigė lygiosiomis 1:1. Šiose rungtynėse „Bayer“ buvo priversti vytis varžovus po jau 5-ąją minutę pelnyto Juliano Ryersono įvarčio. Išlyginti rezultatą šeimininkams pavyko jau antrajame kėlinyje. 79-ąją minutę lygiąsias užfiksavo Victoras Boniface‘as.
2023-12-03

Istorinis momentas „Bundesliga“ pirmenybėse: ant „Union“ suolo – moteris trenerė

Berlyno „Union“ klubas perrašys Vokietijos futbolo istoriją – jo klube trenerės asistentės funkcijas užims moteris. Marie-Louise Eta dirbs laikinojo trenerio Marco Grote asistente. Ji tapo pirmąja moterimi per visą lygos istoriją, kuri užėmė trenerės asistentės poziciją aukščiausioje Vokietijos lygoje. M. Eta pati dešimt metų rungtyniavo įvairiuose Vokietijos klubuose, o nuo 2019 metų ji pradėjo trenerės karjerą. Pastaruoju metu ji dirbo „Union“ U-19 komandos trenerio asistente.
2023-11-16

Futbolo spektaklis Vokietijoje – trys raudonos kortelės, aštuoni „Bayern“ įvarčiai ir įspūdingas Kane'o momentas

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse įspūdingą pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“ atstovai. Šeštadienį „Bayern“ po pirmojo kėlinio nebuvo pelniusi nė vieno įvarčio, bet tai nesutrukdė iškovoti įspūdingos pergalės. Jie „Darmstadt“ sutriuškino net 7:0. Rungtynių startas „Bayern“ susiklostė itin nesėkmingai. Jau ketvirtąją rungtynių minutę netoli savo vartų kamuolį praradęs Joshua Kimmichas nugriovė varžovą iš nugaros bei užsidirbo raudoną kortelę bei 11 metrų baudinį.
2023-10-28

„Borussia“ pratęsė savo sėkmingą seriją Vokietijoje

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse minimalią pergalę iškovojo Dortmundo „Borussia“. Penktadienį aštunto turo rungtynėse pralaimėjimų savo sąskaitoje vis dar neturintys „Borussia“ atstovai 1:0 nugalėjo Brėmeno „Werder“ komandą. Per visas rungtynes 22 smūgius atlikusi „Borussia“ vienintelį rungtynių įvartį pelnė antrajame kėlinyje. Po puikaus Emre Cano perdavimo vienas prieš vartininką atsidūrė ir įvartį pelnė Julianas Brandtas.
2023-10-20

Vokietijoje „Bayern“ sutrypė varžovus, o Kane'as įmušė tris įvarčius

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybių penktajame ture įspūdingą pergalę iškovojo šalies čempionė Miuncheno „Bayern“ komanda. Šeštadienį namuose vykusiose rungtynėse Harry Kane‘o į priekį vedami bavarai 7:0 sutriuškino „Bochum“ futbolininkus. Jau ketvirtąją šių rungtynių minutę puikų Kingsley Comano perdavimą iš krašto gavęs Ericas Maximas Coupo-Motingas iš arti smūgiu į tuščius vartus atidarė įvarčių sąskaitą.
2023-09-23

„Bundesliga": „Bayern“ Vokietijoje išsigelbėjo paskutinėmis minutėmis

Pergalę Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse iškovojo Miuncheno „Bayern“ ekipa, kuri svečiuose 2:1 nugalėjo „Monchengladbach“ ekipą. 30-ą minutę šeimininkai pirmavo, kai Kou Itakura pelnė pirmąjį rungtynių įvartį, tačiau antrajame kėlinyje, 58-ą minutę, Leroy‘us Sane rezultatą išlygino, o 87-ą minutę Mathys Telas pelnė pergalingą įvartį. „Bayern“ kol kas per trejas čempionato rungtynes taškų neprarado ir su Leverkuzeno „Bayer“ dalinasi 1-2 vietas.
2023-09-03

„Bundesliga“ sezono pradžia: Kane'as Vokietijoje debiutavo įvarčiu

Pergalingai naująjį Vokietijos „Bundesliga“ sezoną pradėjo Miuncheno „Bayern“ ekipa, kuri svečiuose 4:0 nugalėjo Bremeno „Werder“ ekipą. Puikias rungtynes sužaidė „Bayern“ naujokas Harry Kane‘as, kuris 4-ą minutę aikštės viduryje sužaidė puikią kombinaciją su Leroy‘umi Sane, o šis greitą ataką užbaigė tiksliu smūgiu į kairį vartų kampą. Pats H.Kane‘as pasižymėjo 74-ą minutę, kai įvartį pelnė greitoje atakoje iš maždaug 11 metrų atstumo.
2023-08-19

Antrasis „Panevėžio“ naujokas – atakuojantis saugas, žaidęs Bundeslygoje

„Panevėžio“ futbolo klubas pasiekė susitarimą su Vokietijos bei Ispanijos pilietybes turinčiu atakuojančiu saugu Federico Palaciosu. 28-erių futbolininko kontraktas galios iki šio sezono pabaigos. Visą savo profesionalo karjerą F. Palaciosas praleido gimtojoje Vokietijoje. 2014–2018 metais saugas priklausė Leipcigo RB ekipai ir buvo skolinamas Erfurto „Rot Weiss“ klubui. Vėliau futbolininkas atstovavo „Nurnberg“ ir Rėgensburgo „Jahn“ ekipoms.
2023-06-30

Kartais ir vyrai verkia: po pralaimėto čempionišku turėjusio tapti vakaro – „Borussia“ trenerio ašaros

Dortmundo „Borussia“ komandos strategas Edins Terzičius prabilo apie didelį jaučiamą skausmą dėl nelaimėto Vokietijos „Bundesliga“ titulo, tačiau pripažino, kad tai motyvuos pasirodyti geriau kitą sezoną. Iki pat rungtynių galo nebuvo aišku, „Bayern“ ar „Borussia“ klubas taps naujaisiais šalies čempionais, nes daugkartiniai Vokietijos pirmenybių nugalėtojai kitame stadione iki pat 89-osios rungtynių minutės vargo prieš „Koln“ ekipą.
2023-05-28

Ašarų pakalnė Dortmunde: „Borussia“ lygiosios lėmė „Bayern“ triumfą vienuoliktus metus iš eilės

Paskutiniame šio sezono Bundeslygos ture, kuris prasidėjo visų ekipų rungtynėmis vienu metu, dramatiškas lygiasias 2:2 prieš „Mainz“ išplėšusi Dortmundo „Borussia“ nepasinaudojo unikaliu šansu iškovoti čempionų titulą. Kad taptų pirmenybių nugalėtojais „Borussia“ reikėjo tik pergalės, tačiau kitame susitikime Miuncheno „Bayern“ išvykoje 1:2 palaužė „Koln“ futbolininkus ir vienuoliktus metus iš eilės tapo šalies čempionais.
2023-05-27

Net 6 įvarčius pelniusi „Borussia“ tęsia kovą dėl titulo

Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 6:0 sutriuškino „Wolfsburg“ futbolininkus. Karimas Adeyemi 14-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Borussia“ ekipą į priekį 1:0. Sebastienas Halleris 28-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. Donyellas Malenas 37-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tuščius likusius vartus ir dar labiau padidino „Borussia“ pranašumą 3:0. Jude’as Bellingha...
2023-05-07

Dar vieną pergalę iškovojęs „Bayern" sutvirtino Vokietijos čempionato lyderio poziciją

Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 2:1 nugalėjo Brėmeno „Werder“ futbolininkus. Benjaminas Pavardas 21-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas Jiri Pavlenka. Christianas Grossas 35-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir rezultatas išliko nepakitęs. Tikslaus perdavimo sulaukęs Sadio Mane 56-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta varžovų vartų.
2023-05-06

Taškus Vokietijoje barstė ir „Bayern“, ir „Borussia“

Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynės tarp Miuncheno „Bayern“ ir „Hoffenheim“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Šeimininkus į priekį išvedė Benjaminas Pavardas, kuris 17-ąją minutę susistabdęs kamuolį nukreipė jį tiksliai į vartus.
2023-04-15

Vokietijos „Bundesliga“ čempionate – „Bayern“ ir „Borussia“ ekipų pergalės

Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 1:0 nugalėjo „Freiburg“ futbolininkus. Serge‘as Gnabry 8-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį. Thomaso Mullerio perdavimo sulaukęs Sadio Mane 18-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta vartų. Benjaminas Pavardas 34-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.
2023-04-08

Įvarčių fiesta Vokietijoje baigėsi „Bayern“ pergale, o „Borussia“ prarado taškus

Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 5:3 nugalėjo „Augsburg“ futbolininkus.  Mergimas Berisha 2-ąją minutę pasitaisęs kamuolį nukreipė jį į vartų tinklą ir išvedė „Augsburg“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0. Joao Cancelo 15-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. Benjaminas Pavardas 18-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Bayern“ naudai 2:1. Pasta...
2023-03-11

„Bayern“ ir „Borussia“ klubai iškovojo pergales Vokietijoje

Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 3:0 sutriuškino „Bochum“ futbolininkus. Thomas Mulleris 41-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir išvedė „Bayern“ ekipą į priekį 1:0. Kingsley Comanas 64-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. Serge’as Gnabry 73-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0. ***** Tuo ...
2023-02-11

Bundeslygoje – „Borrusia“ pergalė priartinusi klubą prie lyderių

Dormundo „Borrusia“ klubas iškovojo dar vieną pergalę Bundeslygoje. Pastarieji rezultatu 2:0 įveikė Lėverkuzeno „Bayer“ futbolininkus. Pirmasis įvartį į vartus skriejo jau 33 min., o jo autoriumi tapo Karimas Adeyemi. 53 min. į vartus skriejo antrasis įvartis. Į savuosius vartus kamuolį pasiuntė Edmondas Tapsobas. Po šio įvarčio žlugo visi Lėverkuzeno futbolininkų lūkesčiai. Iki galo savo vartus apsaugoti sugebėję Dormundo futbolininkai šventė pergalę.
2023-01-29

„Bundesliga“ viršūnėje ir toliau puikuojasi „Bayern“: namų rungtynėse įmušė šešis įvarčius

Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 6 – 1 sutriuškino Brėmeno „Werder“ futbolininkus. Jamalis Musiala 6-ąją minutę suklaidinęs varžovą nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Bayern“ ekipą į priekį 1:0. Anthony Jungas 10-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Ericui Maximui Choupo-Motingui 17-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas nepakito.
2022-11-09

Vokietijoje – „Borussia“ klubo pralaimėjimas

Dortmundo „Borussia” Vokietijos „Bundesliga” čempionato rungtynėse svečiuose 0:2 turėjo pripažinti „Wolfsburg” futbolininkų pranašumą.  Mickey van de Venas 6-ąją minutę standartinės situacijos metu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė Wolfsburg” į priekį 1:0. „Borussia” turėjo pakankamai šansų pasižymėti, bet savo galimybių neišnaudojo arba puikiai sužaisdavo „Wolfsburg” vartininkas.
2022-11-08

Vokietijoje „Bayern“ ir „Borussia“ šventė pergales

Šeštadienį pergalę Vokietijos „Bundesliga“ rungtynėse iškovojo Miuncheno „Bayern“, kuri svečiuose 3:2 nugalėjo turnyrinės lentelės pabaigoje esančią „Hertha BSC“ komandą ir bent jau laikinai susigrąžino pirmąją vietą.
2022-11-05

Trys lietuviai surinko pusę Frankfurto komandos taškų

Pergalę Vokietijos lygoje iškovojo Heidelbergo „Basketball“ ekipa, kuri namuose 93:90 (25:33, 18:21, 23:19, 27:17) nugalėjo Frankfurto „Skyliners“ komandą su trimis lietuviais. Martinas Gebenas per 30 minučių pelnė 17 taškų (6/9 dvit., 5/7 baud.), sugriebė 7 kamuolius, rezultatyviai perdavė 1 kamuolį, perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 metimus, bet pažeidė taisykles 3 kartus ir suklydo 3 sykius. Einaras Tubutis per 23 minutes surinko 17 taškų (6/8 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.
2022-10-09

Trileris principiniame mūšyje – „Borussia“ paskutinę minutę išsigelbėjo mače su „Bayern“

Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynės tarp principinių varžovų Dortmundo „Borussia“ ir Miuncheno „Bayern“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Leonas Goretzka 33-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0. Tikslaus perdavimo sulaukęs Donyellas Malenas 36-ąją minutę atliko smūgį, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.
2022-10-08

Oficialu: Manuelis Neueris pratęsė kontraktą su „Bayern“

Miuncheno „Bayern“ klubas pirmadienį oficialiai paskelbė, jog pratęsė kontraktą su vartininku Manueliu Neueriu, kuris nuo šiol galios iki 2024-ųjų metų vasaros.  „Labai džiaugiuosi, jog mano kelionė su „Bayern“ tęsiasi. Mes ir vėl turėsime labai gerą komandą, su kuria galėsime kovoti dėl kiekvieno titulo. Kaip vartininkas, kapitonas ir lyderis noriu būti didelė parama ir pagrindinis faktorius siekiant mūsų didelių tikslų.
2022-05-23

Sutarties pratęsti nesutinkantis Robertas Lewandowskis nori palikti „Bayern“

Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato paskutines šio sezono rungtynes su „Wolfsburg“ baigė rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Po mačo Vokietijos čempionų žvaigždė Robertas Lewandowskis užsiminė, jog tai tikriausiai buvo sužaistos paskutinės rungtynės vilkint šios komandos marškinėlius. „Tai tikriausiai buvo paskutinės mano rungtynės „Bayern“ komandoje. Negaliu to patvirtini 100%, tačiau tikriausiai tai buvo paskutinės mano rungtynės.
2022-05-15

Vokietijoje – rezultatyvios „Bayern“ ir „Stuttgart“ lygiosios

Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynės tarp titulą jau užsitikrinusių Miuncheno „Bayern“ ir „Stuttgart“ baigėsi lygiosiomis 2:2. Tiago Tomas 8-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Stuttgart“ ekipą į priekį 1:0. Omaras Marmoushas 23-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.
2022-05-08

„Borussia“ Vokietijoje užsitikrino antrąją vietą

Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 3:1 nugalėjo Fiurto „Greuther“ futbolininkus. Ši pergalė leido jiems užsitikrinti antrąją vietą lentelėje. Branimiras Hrgota 24-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.