Tarolis vedė klubą į pergalę FIBA Europos taurės turnyre

Pergalę FIBA Europos taurės turnyre iškovojo Oradijos CSM (2-1) komanda, kurios marškinėlius vilki Donatas Tarolis.

Rumunijos ekipa namuose 98:76 (24:24, 21:20, 30:20, 23:12) po didžiosios pertraukos perlaužė Belgijos riešutą ir susitvarkė su Mecheleno „Kangoeroes“ (2-1) krepšininkais.

32 minutes žaidęs D.Tarolis įmetė 17 taškų (7/9 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 4 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, padarė klaidą, 2 sykius prasižengė ir surinko 24 naudingumo balus.

Rezultatyviau už aukštaūgį nugalėtojų gretose rungtyniavo tik po 19 taškų pasižymėję Justinas Carteris (9/9 baud., 7 atk. kam., 26 n. b.), Krisas Richardas ir Markas Ogdenas (10 atk. kam., 27 n. b.).

Pralaimėjusiems 17 taškų surinko Domienas Loubry, 16 pridėjo Brianas Fobbsas, 12 – Larry Thomasas.