Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 3:0 nugalėjo „Valladolid“ futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje abiems komandoms sunkiai sekėsi susikurti progų puolime. „Real“ atliko tris smūgius, kai tuo tarpu „Valladolid“ futbolininkai – vos vieną.

Federico Valverde antrojo kėlinio pradžioje tiksliai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Real“ į priekį 1:0. Brahimas Diazas 88-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padvigubino rezultatą 2:0. Endrickas per pridėtą rungtynių laiką taip pat pridėjo savo įvartį šiame susitikime ir rezultatas tapo 3:0.

„Real Valladolid“ užfiksavo 8-ą žemiausią tikėtino įvarčio (xG) rezultatą (0.09) „La Liga“ pirmenybių rungtynių pirmajame kėlinyje nuo 2010/11 m. sezono, kai „Opta“ pradėjo rinkti duomenis.

„Real“ kitas rungtynes žais rugpjūčio 29-ąją dieną, kai išvykoje susitiks su „Las Palmas“. Tuo tarpu „Valladolid“ 28-ąją dieną stos į kovą su „Leganes“ futbolininkais.