Sekmadienį buvo pratęsta Paryžiaus olimpinių žaidynių buriavimo regata, kurioje ILCA 6 klasėje varžosi lietuvė Viktorija Andrulytė.

Šiandien V.Andrulytė septintųjų lenktynių pradžioje buvo 36-a, tačiau prieš finišą šoktelėjo į 32-ą poziciją ir galiausiai finišavo 31-a.

Šias lenktynes laimėjo turkė Ecem Guzel (41:53 min.), antra liko lenkė Agata Barwinska (+0:19), trečia – olandė Marit Bouwmeester (+0:36).

Po septynių lenktynių V.Andrulytė su 163 baudos balais, kaip ir vakar, išliko 36-a.

Aštuntųjų lenktynių viduryje V.Andrulytė pakilo į 25-ą vietą, tačiau link finišo nukrito į 27-ą ir joje užbaigė lenktynes (+3:23).

Aštuntąsias lenktynes laimėjo vengrė Maria Erdi (46:31 min.), antra liko amerikietė Erika Reineke (+0:29), o trečia – prancūzė Louise Cervera (+1:24).

Po aštuonių lenktynių bendroje įskaitoje V.Andrulytė ir toliau lieka 36-oje pozicijoje (190 baudos balai). Pirmauja olandė Marit Bouwmeester (19 baudos balų), antra žengia olimpinė čempionė danė Anne-Marie Rindom (47 baudos balai), o trečia – šveicarė Maud Jayet (59 baudos balai).

Iki medalių lenktynių ILCA 6 jachtų klasėje liko dar dvi lenktynės, kurios turėtų įvykti pirmadienį.

Iš viso lenktynės ILCA 6 klasei vyksta rugpjūčio 1-6 dienomis. Rugpjūčio 6 dieną suplanuotos Medalių lenktynės, kur varžysis tik dešimt geriausiai iki tol pasirodžiusių sportininkių.