Ispanijos rinktinė Europos futbolo čempionato ketvirtfinalio rungtynėse po pratęsimo 2:1 patiesė Vokietijos futbolininkus ir pateko tarp keturių stipriausių turnyro nacionalinių komandų.

27

„Sunku susitaikyti su pralaimėjimu. Gerai žaidėme antrajame kėlinyje ir atrodė, kad buvome arčiau pergalės nei ispanai. Nesakau, kad mūsų žaidybinis pranašumas buvo didžiulis, bet man pasirodė, kad žaidėme kiek geriau paskutiniame aikštės trečdalyje nei varžovai.

Tokius pralaimėjimus visada sunku „suvirškinti“, nes žinai, kad kito didžiojo turnyro turėsi laukti 2 metus. Dar skaudžiau todėl, kad per savo karjerą aš tikriausiai daugiau neturėsiu progos treniruoti rinktinės čempionate, kuris vyksta namuose.

Jei mes ketvirtfinalyje būtume buvę abejingi, tada būtume nusipelnę pralaimėti ir tada nestovėtume čia prieš jus su ašaromis akyse. Rytoj mes vėl visi susitiksime, bet negaliu pasakyti, koks dabar yra mūsų planas, nes pralaimėjimo šiandien mes neplanavome. Artimiausias tikslas bus paruošti komandą UEFA Tautų lygai“, – sakė Vokietijos rinktinės treneris Julianas Nagelsmannas.

Vokiečių strategas taip pat sukritikavo teisėjus, neskyrusius baudinio po to, kai kamuolys baudos aikštelėje kliudė Marco Cucurellos ranką.

„Metų metus aš bandau suvokti, kodėl tokiose situacijose neskiriami baudiniai. Sutinku, kad varžovo ranka gal ir nebuvo labai nenatūralioje padėtyje, bet kamuolys aiškiai pataikė į jo ranką ir tai nutraukė mūsų ataką. Suprantu, kad varžovas netyčia sužaidė ranka, bet ne tai turėtų būti esmė.

Rungtynėse su Danija situacija buvo daug neaiškesnė, bet tada baudinys buvo skirtas, o dabar jie, turėdami 48 000 vaizdo pakartojimų, baudinio vis tiek neskyrė. Aš to nesuprantu“, – pažymėjo treneris.