Bruklino „Nets“ (31/27) panaikino net 28 taškų pranašumą ir iškovojo įspūdingą pergalę NBA pirmenybėse.

„Nets“ svečiuose 111:106 (18:38, 26:27, 29:22, 38:19) įveikė Niujorko „Knicks“ (25/34).

Antrame kėlinyje „Knicks“ pirmavo 54:26, tačiau „Nets“ nenuleido rankų. Ketvirto kėlinio pradžioje ekipas vis dar skyrė 18 taškų, bet „Nets“ laimėjo atkarpą 15:0 ir likus žaisti keturias minutes pirmą kartą išsiveržė į priekį.

Šiam spurtui „Nets“ įkvėpė lygos naujokas Camas Thomasas, kuris per paskutinį kėlinį pelnė 16 iš savo 22 taškų.

Panaikintas 28 taškų deficitas – didžiausias Bruklino klubo istorijoje.

„Nets“ vertėsi be traumuoto Kevino Duranto ir dėl atsisakymo vakcinuotis Niujorko valstijoje žaisti negalinčio Kyrie Irvingo.

„Knicks“: J. Randle’as 31 (10 atk. kam.), I. Quickley 18, E. Fournier 16.

„Nets“: C. Thomasas 21, S. Curry 20, L. Aldridge’as 18 (10 atk. kam.), J. Johnsonas 14, A. Drummondas 11 (19 atk. kam.).