Arizonos „Wildcats“ vienas lyderių Ąžuolas Tubelis nebaigė praėjusios nakties NCAA rungtynių. Aukštaūgis sužaidus tik septynias minutes patyrė pėdos traumą. Jis iškeliavo į rūbinę ir paskelbta, kad rungtynės į aikštę negrįš.

Vėliau jis grįžo ant suolelio, o traumuota koja buvo patalpinta į įtvarą ir šaldoma.

Per 7 minutes Ą.Tubelis pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 0/2 trit.) ir atkovojo 2 kamuolius.

Tautvilas Tubelis aikštėje nepasirodė, o Kerras Kriisa surinko septynis taškus ir septynis perdavimus.

„Wildcats“ komanda rezultatu 85:57 (42:31, 43:26) įveikė Stanfordo „Cardinal“ krepšininkus.

Varžovams Lukas Kišūnas per 5 minutes nei karto nemetė į krepšį, atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo ir dukart prasižengė.