ncaa

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ncaa“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ncaa“.

„Žalgirio“ sistemos auklėtinis keliasi į NCAA

Dar vienas lietuvis karjerą tęs NCAA. Skelbiama, kad Vytautas Žygas pasirašė kontraktą su „Old Domininion Monarchs“ komanda. 19 metų 197 cm ūgio atletas iki šiol tobulėjo Kauno „Žalgirio“ komandos sistemoje. Praėjusiame NKL sezone jis rinkdavo 4,9 taško, atkovodavo 1,8 kamuolio ir atlikdavo 0,9 perdavimo. Šiais metais jis žaidė Europos U20 čempionate, kuriame pelnydavo 5,1 taško.
2024-08-27

Išskirtinis interviu su šalies krepšinio deimantu Kasparu Jakučioniu: „Lietuva suformavo mano krepšinio pagrindus“

Vienas perspektyviausių Lietuvos krepšininkų Kasparas Jakučionis užsuko į Lietuvą. Į savo namus trumpam grįžęs Kasparas savo dėmesį skyrė socialiniai veiklai ir Sostinės krepšinio mokyklai (SKM). Būtent čia 198 cm ūgio lietuvis lavino savo įgūdžius 2010–2021 m. Vos kelias laisvas dienas gimtajame Vilniuje praleidęs 18-metis įžaidėjas jau išvyko į Jungtines Amerikos Valstijas (JAV), kur ruošis savo debiutiniam NCAA sezonui.
2024-08-14

„Žalgirio“ jaunimo komanda sužais su NCAA universiteto komanda

Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda rugpjūčio 1–4 d. Italijoje semsis tarptautinio krepšinio patirties ir sužais draugiškas rungtynes su JAV studentų lygos (NCAA) aukščiausiojo diviziono Vakarų Virdžinijos universiteto komanda. Neeiline proga išbandyti savo jėgas su praėjusiais metais „Kovo beprotybės“ etapą pasiekusio universiteto komanda džiaugėsi ir „Žalgirio“ organizacijos jaunimo programos vadovas Andrius Gopenas. „Labai džiaugiuosi šia galimybe mūsų jaunimui.
2024-07-31

Eurolygoje šansą gavęs jaunasis žalgirietis keliasi į NCAA

Dar vienas Kauno „Žalgirio“ jaunimo sistemos auklėtinis nusprendė savo karjerą tęsti už Atlanto. Į NCAA lygoje rungtyniaujančią „Pepperdine Waves“ komandą kitą sezoną kelsis 20-metis puolėjas Dovydas Butka. Šiame sezone D. Butka rungtyniavo su dviguba „7bet-NKL“ ir „Betsafe-LKL“ licencija. „7bet-NKL“ čempionate jis sužaidė 27 rungtynes ir vidutiniškai pelnė po 10,5 taško, atkovojo po 6,3 atšokusio kamuolio ir rinko po 12,7 naudingumo balo per rungtynes.
2024-05-23

Dar vienas jaunas „Žalgirio“ sistemos narys keliasi į NCAA

Praėjusiame sezone didelę pažangą Nacionalinės krepšinio lygos („7bet-NKL) čempionate padaręs Kauno „Žalgirio-2“ vidurio puolėjas Matas Vokietaitis kelia sparnus už Atlanto. 19-metis 212 cm ūgio žaidėjas karjerą tęs NCAA lygoje rungtyniaujančiame Floridos Atlanto universitete. M.Vokietaitis „7bet-NKL“ čempionate sužaidė 41 mačą ir vidutiniškai pelnė po 12,5 taško, atkovojo po 8,6 atšokusio kamuolio ir rinko po 17,4 naudingumo balo per rungtynes.
2024-05-19

Prieš NCAA sezono pabaigą – išskirtinis pripažinimas lietuvei

Paskutinius metus JAV studentų pasaulyje leidžianti geriausia Lietuvos golfo žaidėja, Arizonos universiteto komandos narė Gilė Bitė Starkutė sulaukė net dviejų garbingų įvertinimų. Pasibaigus PAC12 konferencijos čempionatui, buvo paskelbta, kad PAC12 metų „Scholar-Athlete“ prizas atiteko būtent golfo žaidėjai iš Lietuvos. Šis apdovanojimas skiriamas už bendrus pasiekimus tiek moksle, tiek sporte.
2024-04-26

NCAA finale – sužibėjęs aukštaūgis ir apgintas „Huskies“ titulas

NCAA finale Konektikuto „Huskies“ triumfavo 75:60 (36:30, 39:30) ir apgynė NCAA čempionų titulą kovoje prieš Vakarų Lafajeto „Purdue Boilermakers“ komandą . Konektikuto universitetas šiame čempionate triumfavo jau du kartus paeiliui ir pakartojo prieš 17 metų lygoje regėtą rezultatą.
2024-04-09

Paulius Murauskas ruošiasi pakeisti NCAA komandą

NCAA rungtyniaujantis Paulius Murauskas ruošiasi keisti universitetą ir tuo pačiu atstovaujamą komandą. ESPN žurnalistas Jonathanas Givony praneša, kad lietuvis pasinaudos galimybe žengti į perėjimų rinką. P. Murauskas NCAA debiutavo šiame sezone, jis atstovavo Arizonos universiteto „Wildcats“ komandai ir joje atliko epizodinį vaidmenį. 20 metų puolėjas rinkdavo 2,7 taško ir 1,2 kamuolio. P. Murauskas čia žaidė kartu su Motiejumi Krivu.
2024-04-01

„Kovo beprotybės“ ketvirtfinalyje baigėsi Motiejaus Krivo ir Pauliaus Murausko sezonas

Dramatišką pralaimėjimą NCAA „Kovo beprotybės“ ketvirtfinalyje patyrė Arizonos universiteto „Wildcats“ krepšininkai. Tommy Lloydo auklėtiniai namų arenoje 72:77 (31:39, 41:38) nusileido „Clemson Tigers“ ekipai. Motiejus Krivas pralaimėjusiems per 8 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvit.), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, blokavo metimą, tačiau kartą pažeidė taisykles. Paulius Murauskas pralaimėtojų gretose nežaidė. „Tigers“: Chase Hunteris 18 (8/10 dvit., 0/5 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.
2024-03-29

NCAA ketvirtfinalyje – įspūdingas Simo Lukošiaus pasirodymas

Po atkaklios kovos pergalę NCAA NIT ketvirtfinalyje iškovojo Indianos valstybinio universiteto „Sycamores“ ekipa. Josho Schertzo auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 85:81 (32:36, 53:45) įveikė Sinsinačio universiteto „Bearcats“ komandą. Simas Lukošius pralaimėjusiems per 36 minutes įmetė 26 taškus (2/3 dvit., 6/14 trit., 4/6 baud.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, bet dukart prasižengė ir padarė 3 klaidas.
2024-03-27

Perspektyvus lietuvis išrinktas geriausiu JAV valstijos krepšininku

Naujojo Hampšyro valstijoje vidurinėje mokykloje besimokantis 17-metis lietuvis Nojus Indrušaitis pripažintas šios valstijos geriausiu metų krepšininku. Prestižinės „Brewster“ akademijos auklėtinis šį sezoną rinko po 14,5 taško ir 4,6 atkovoto kamuolio. N. Indrušaičio klubas sezone iškovojo 27 pergales, patyrė 7 pralaimėjimais ir pagal ESPN reitingą šalyje komanda užėmė 9 vietą. ESPN reitinge jis šiuo metu įvardijamas kaip 66-as geriausias talentas visoje JAV, 2024-ųjų kartoje.
2024-03-22

Simas Lukošius NCAA pasirodė rezultatyviai ir tritaškiu išplėšė komandos pergalę

Dramatišką pergalę NCAA „NIT“ turnyre iškovojo Sinsinačio universiteto „Bearcats“ komanda. Weso Millero treniruojama komanda rezultatu po pratęsimo 73:72 (38:35, 29:32, 6:5) įveikė „San Francisco Dons“ ekipą. Simas Lukošius nugalėtojų gretose per 38 minutes surinko 28 taškus (1/5 dvit., 8/10 trit., 2/2 baud.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, tačiau dukart prasižengė bei padarė 1 klaidą. Lietuvio metimas paskutinėmis pratęsimo sekundėmis nulėmė komandos pergalę.
2024-03-21

LeBrono sūnaus burbulas bliūkšta: tėvo ir sūnaus svajonei išsipildyti nelemta?

LeBronas Jamesas yra rezultatyviausias visų laikų NBA žaidėjas. 39-erių krepšininkas NBA čempionu yra tapęs 4 kartus, o 2023–2024 m. sezonas stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje jam yra jau 21-asis. 19-likmetis legendos sūnus Bronny Jamesas šią savaitę baigė pirmąjį savo NCAA sezoną. „Pac 12“ diviziono ketvirtfinalyje B. Jameso atstovaujamą „USC Trojans“ ekipą 70:49 sutriuškino Arizonos „Wildcats“ universitetas, kuris ir žengė į kitą etapą.
2024-03-16

Dviejų lietuvių atstovaujama komanda krito NCAA konferencijos pusfinalyje

Pralaimėjimą Nacionalinės koledų atletų asociacijos (NCAA) konferencijos pusfinalyje patyrė Motiejaus Krivo ir Pauliaus Murausko atstovaujama Arizonos „Wildcats“ ekipa.  Lietuvių ekipa 59:67 (33:23, 26:44) nusileido Oregono „Ducks“ ekipai.  Vis tik šis pralaimėjimas nesutrukdys net 6 reitingą turinčiam Arizonos klubui žengti į „Kovo beprotybės“ kovas. Savo varžovus ir poziciją „Wildcats“ sužinos jau šį sekmadienį.
2024-03-16

Simas Lukošius žaidė blankiai, o jo universitetas iškrito iš kovos dėl NCAA trofėjaus

Pralaimėjimą NCAA „Big 12“ konferencijos ketvirtfinalyje patyrė Sinsinačio universiteto „Bearcats“ ekipa. Weso Millero auklėtiniai svetimoje arenoje 56:68 (26:24, 30:44) nusileido „Baylor Bears“ krepšininkams. Šįkart lietuvis Simas Lukošius buvo blankus, nors dar praėjusiose rungtynėse sužaidė karjeros mačą ir pelnydamas 31 tašką ir ištempė savo universitetą į ketvirtfinalį. 21-erių Lietuvos ir Vokietijos pilietybes turintis gynėjas per 37 minutes įmetė 5 taškus (0/2 dvit., 1/6 trit.
2024-03-15

NCAA atkrintamosiose Simonas Lukošius pagerino taškų rekordą

Po atkaklios kovos pergalę NCAA atkrintamosiose iškovojo Sinsinačio universiteto „Bearcats“ klubas. Weso Millero treniruojama komanda savo arenoje 90:85 (36:38, 54:47) įveikė „West Virginia Mountaineers“ krepšininkus. Simas Lukošius nugalėtojų gretose per 37 minutes surinko 31 tašką (1/1 dvit., 7/12 trit., 8/8 baud.), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, bet suklydo 2 sykius.
2024-03-13

Konferencijos nugalėtoju tapęs Augustas Marčiulionis sulaukė ir asmeninio įvertinimo

Pergalę NCAA iškovojo Šventosios Marijos universiteto „Gaels“ ekipa. Randy Bennetto auklėtiniai rezultatu 69:60 (31:27, 38:33) nugalėjo „Gonzaga Bulldogs“ komandą ir laimėjo Vakarų pakrantės konferencijos finalą. Augustas Marčiulionis nugalėtojams per 40 minučių pelnė 13 taškų (4/8 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), sugriebė 4 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 metimus, bet prasižengė 4 kartus ir padarė 1 klaidą.
2024-03-13

Efektingu epizodu pasižymėjęs Augustas Marčiulionis – NCAA Vakarų finale

Pergalę NCAA iškovojo Šventosios Marijos universiteto „Gaels“ komanda. Randy Bennetto auklėtiniai namuose 79:65 (33:26, 46:39) nugalėjo „Santa Clara Broncos“ ekipą. Lietuvio komanda po šios pergalės pateko į NCAA Vakarų pakrantės konferencijos turnyro finalą. Jame „Gaels“ susitiks su Gonzagos „Bulldogs“ ir San Fransisko „Dons“ poros nugalėtojais. Augustas Marčiulionis nugalėtojų gretose per 33 žaidimo minutes pelnė 13 taškų (6/8 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.
2024-03-12

Caitlin Clark fenomenas: rekordus laužanti Ajovos žvaigždė stebina ir geriausius

„Dar niekada nematėme taip žaidžiančios moters“, – stebėjosi Rebecca Lobo, buvusi WNBA žaidėja, 1996 m. olimpinė čempionė su JAV rinktine, kalbėdama apie Caitlin Clark. Tokių panašių replikų apie jaunąją krepšininkę sklando ne viena, o C. Clark jau tampa moterų krepšinio fenomenu.
2024-03-09

Dvigubą dublį surinkęs Augustas Marčiulionis pakartojo savo rekordą

Nacionalinėje koledžų atletų asociacijoje (NCAA) pergalę pasiekė Augusto Marčiulionio atstovaujama Saint Mary’s „Gaels“ (24/6) ekipa. Lietuvio komanda 83:57 (51:28, 32:29) nugalėjo Peperdino „Waves“(12/19) krepšininkus. „Gaels“ laimėjo jau 16 kartą iš eilės, o paskutinį reguliaraus sezono mačą žais su Gonzagos „Bulldogs“ ekipa. A.Marčiulionis buvo rezultatyviausias ekipoje ir per 38 minutes pelnė 17 taškų (5/8 dvit., 1/4 trit., 4/5 baud.
2024-03-01

Augustas Marčiulionis surinko dvigubą dublį pergalingose rungtynėse

Lengvą pergalę NCAA iškovojo Šventosios Marijos universiteto „Gaels“ klubas. Randy Bennetto auklėtiniai savo arenoje 88:62 (43:30, 45:32) nugalėjo „San Diego Toreros“ krepšininkus.   Augustas Marčiulionis nugalėtojų gretose per 35 žaidimo minutes pelnė 13 taškų (3/6 dvit., 1/2 trit., 4/6 baud.), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė 4 kamuolius, bet po 3 sykius suklydo ir pažeidė taisykles. „Toreros“: Deuce Turneris 20 (4/9 dvit., 3/6 trit., 4 rez.
2024-02-25

NCAA rungtyniaujantis Simas Lukošius sužaidė vienas geriausių savo sezono rungtynių

Dramatišką nesėkmę NCAA patyrė Sinsinačio universiteto „Bearcats“ ekipa. Weso Millero treniruojama komanda savo sirgalių akivaizdoje 76:80 (32:37, 44:43) nusileido „Oklahoma State Cowboys“ krepšininkams.   Simas Lukošius pralaimėjusiems per 30 minučių įmetė 17 taškų (4/10 dvit., 3/4 trit.), atkovojo 5 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, bet suklydo 4 sykius. „Cowboys“: Javonas Smallas 19 (6/8 dvit., 1/7 trit., 6 kld.
2024-02-22

40 minučių aikštelėje praleidęs Augustas Marčiulionis taiklumu nepasižymėjo

Nacionalinėje koledžų atletų asociacijoje (NCAA) pergalę iškovojo Augusto Marčiulionio atstovaujama Saint Mary’s „Gaels“ (22/6) ekipa, kuri 70:66 (30:25, 40:41) nugalėjo San Fransisko „Dons“ (21/7) ekipą. A. Marčiulionis rungtyniavo net 40 minučių, tačiau taiklumu nepasižymėjo ir pelnė 6 taškus (2/8 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir 4 kartus prasižengė.
2024-02-21

Solidus Ryčio Petraičio pasirodymas NCAA pergalės neatnešė

Pergalę NCAA iškovojo „San Jose State Spartans“ ekipa. Timo Mileso auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 73:66 (31:34, 42:32) įveikė „Air Force Falcons“ komandą. Rytis Petraitis pralaimėjusiems per 35 žaidimo minutes surinko 26 taškus (5/8 dvit., 1/1 trit., 13/18 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, bet po 3 kartus suklydo ir prasižengė. „Falcons“: Rytis Petraitis 26 (5/8 dvit., 8 atk. kam.), Beau Beckeris 13 (2/6 dvit., 3/8 trit., 8 atk. kam.
2024-02-14

Augustas Marčiulionis NCAA surengė dar vieną ryškų pasirodymą

Pergalę Nacionalinėje koledžų atletų asociacijoje (NCAA) iškovojo Augusto Marčiulionio atstovaujamas „Saint Mary's Gaels“ (19/6) universitetas, kuris 84:43 (37:19, 47:24) įveikė „Pacific Tigers“ (6/19) krepšininkus. A. Marčiulionis per 28 minutes surinko 12 taškų (6/10 dvit., 0/2 trit.), 3 atkovotus bei 2 perimtus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus ir klaidą.
2024-02-07

Gabija Galvydytė JAV pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą

JAV studentų (NCAA) uždarų patalpų lengvosios atletikos varžybose „Razorback Invitational“ šeštadienį sėkmingai pasirodė Gabija Galvydytė. 800 m distanciją lietuvė nubėgo per 2 min. 2.82 sek. ir pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą.
2024-01-29

NCAA: žaidė net 15 lietuvių, o Augustas Marčiulionis surengė karjeros pasirodymą

Skaudų pralaimėjimą NCAA patyrė Campbello universiteto „Fighting Camels“ ekipa. Kevino McGeehano auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 67:90 (29:43, 38:47) nusileido „Charleston Cougars“ krepšininkams. Laurynas Vaištaras pralaimėjusiems per 28 minutes įmetė 11 taškų (5/7 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, tačiau padarė 4 klaidas. Gediminas Mokšeckas pralaimėjusiems per 22 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/3 trit.
67 2024-01-28

Lietuvis NCAA pirmenybėse atliko trigubą dublį

Pralaimėjimą NCAA patyrė „La Salle Explorers“ klubas. Frano Dunphy auklėtiniai savo arenoje 54:66 (23:36, 31:30) nusileido Daytono universiteto „Flyers“ komandai. Rokas Jocius pralaimėjusiems per 14 minučių surinko 4 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, tačiau padarė 1 klaidą. „Flyers“: DaRonas Holmesas 22 (8/13 dvit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Nate Santosas (6/8 dvit., 0/4 trit., 6 atk. kam.) ir Javonas Bennettas (3/5 trit., 4 atk. kam.
2024-01-24

Krepšinio specialistas ramina: „Talentai masiškai išvyksta į JAV, bet Lietuvos ateitis – šviesi“

Vienas populiariausių Lietuvos naujienų portalų tv3.lt pristato naujausią rubrikos „Ekspertai prie parketo“ dalį. Joje krepšinio specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie Lietuvoje, Europoje ir visame pasaulyje vykstančius oranžinio kamuolio procesus. Vienas iš skilties bendraautorių – krepšinio treneris Edvinas Justa.
2024-01-23

NCAA – kuklios Arizonos lietuvių minutės

Pralaimėjimą po atkaklios kovos NCAA patyrė „Presbyterian Blue Hose“ ekipa. Quintono Ferrello auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 83:86 (31:37, 52:49) nusileido High Pointo universiteto „Panthers“ krepšininkams. Titas Sargiūnas nugalėtojams per 12 žaidimo minučių pelnė 2 taškus (1/1 dvit.) bet pažeidė taisykles 1 kartą. „Panthers“: Kezza Giffa 27 (5/8 dvit., 3/4 trit.), Kimani Hamiltonas 21 (6/11 dvit., 4 atk. kam.), Duke Milesas 17 (2/5 trit., 7 rez. perd.
2024-01-18

Augustas Marčiulionis NCAA lygoje sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes

Augustas Marčiulionis NCAA sužaidė karjeros rungtynes, o jo atstovaujama „Saint Mary's Gaels“ (11-6) komanda svečiuose 68:64 (35:31, 33:33) įveikė „Loyola Marymount“ (7-9). Lietuvis per 35 minutes įmetė 22 taškus (5/13 dvit., 1/2 trit., 9/9 baud.), atkovojo 3 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, padarė klaidą bei 2 sykius prasižengė. Tai buvo rezultatyviausios gynėjo rungtynės NCAA karjeroje.
2024-01-07

NCAA – ryškūs Motiejaus Krivo ir Augusto Marčiulionio pasirodymai

Pergalę NCAA iškovojo „North Carolina A&T Aggies“ komanda. Monté Rosso treniruojama komanda namuose 76:62 (33:25, 43:37) nugalėjo Campbello universiteto „Fighting Camels“ ekipą. Laurynas Vaištaras pralaimėjusiems per 21 žaidimo minutę pelnė 13 taškų (3/5 dvit., 2/5 trit., 1/1 baud.), sugriebė 1 kamuolį, perėmė 3 kamuolius, tačiau pažeidė taisykles 1 kartą. Gediminas Mokšeckas pralaimėjusiems per 18 žaidimo minučių surinko 4 taškus (0/2 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.
2024-01-05

NCAA du lietuviai sužaidė rezultatyvias rungtynes

Skaudų pralaimėjimą NCAA patyrė „Air Force Falcons“ krepšininkai. Joe'o Scotto treniruojama komanda namų arenoje 60:88 (29:42, 31:46) nusileido „Utah State Aggies“ ekipai. Rytis Petraitis pralaimėtojų gretose per 25 minutes surinko 15 taškų (7/12 dvit., 1/4 baud.), sugriebė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, tačiau pažeidė taisykles 1 kartą ir padarė 3 klaidas. „Aggies“: Greatas Osoboras 32 (11/14 dvit., 9 atk. kam., 4 rez. perd.
2024-01-03

NCAA rungtynėse – rezultatyviausiai komandoje rungtyniavęs Augustas Marčiulionis

Pralaimėjimą NCAA pirmenybėse patyrė „Saint Mary's Gaels“ (8-6) komanda, kurioje žaidžia Augustas Marčiulionis. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 64:69 (32:31, 32:38) krito prieš Misūrio valstijos „Bears“ (9-4) krepšininkus. 36 minutes ant parketo praleidęs A. Marčiulionis pelnė 17 taškų (2/6 dvit., 3/6 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, padarė klaidą ir 5 sykius prasižengė.
2023-12-24

Augustas Marčiulionis NCAA pirmenybėse pasiekė asmeninį rekordą

Augustas Marčiulionis už Atlanto sužaidė puikias rungtynes, o jo atstovaujama „Saint Mary's Gaels“ (8/5) komanda NCAA rungtynėse namuose 92:56 (38:29, 54:27) sutriuškino Šiaurinio Kentukio „Norse“ (7/6) krepšininkus. A.Marčiulionis pakartojo karjeros rezultatyvumo rekordą NCAA, kai šiame mače per 33 minutes pelnė 18 taškų (3/8 dvit., 3/5 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, kartą suklydo bei sykį prasižengė.
2023-12-22

NCAA pirmenybėse – naudingas Augustas Marčiulionis ir dar 6 lietuvių pasirodymai

Pergalę NCAA iškovojo Sinsinačio universiteto „Bearcats“ klubas. Weso Millero auklėtiniai savo arenoje 65:49 (27:17, 38:32) įveikė Merrimacko universiteto „Warriors“ krepšininkus. Armandas Plintauskas pralaimėjusiems per 5 minutes taškais nepasižymėjo ir atkovojo 1 kamuolį. Simas Lukošius nugalėtojų gretose per 34 minutes surinko 11 taškų (0/1 dvit., 3/3 trit., 2/2 baud.), sugriebė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet pažeidė taisykles 1 kartą bei padarė 3 klaidas.
2023-12-20

Iš NCAA lietuvių geriausiai pasirodė Gediminas Mokšeckas

Pergalę NCAA iškovojo Campbello universiteto „Fighting Camels“ klubas. Kevino McGeehano auklėtiniai savo arenoje 83:76 (36:37, 47:39) nugalėjo Morgan State „Bears“ krepšininkus. Laurynas Vaištaras nugalėtojams per 22 minutes surinko 4 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, tačiau prasižengė 3 kartus bei padarė 1 klaidą. Gediminas Mokšeckas nugalėtojų gretose per 22 minutes pelnė 9 taškus (2/3 dvit.
2023-12-19

NCAA - rezultatyviai pasirodę lietuviai

Lengvą pergalę NCAA iškovojo Campbello universiteto „Fighting Camels“ ekipa. Kevino McGeehano auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 88:59 (45:27, 43:32) įveikė „Pfeiffer Falcons“ komandą. Laurynas Vaištaras nugalėtojų gretose per 19 minučių pelnė 13 taškų (5/7 dvit., 3/3 baud.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, bet sykį prasižengė. Gediminas Mokšeckas nugalėtojų gretose per 21 minutę surinko 12 taškų (4/6 dvit., 0/4 trit.
2023-12-13

Augustas Marčiulionis sužaidė rezultatyviausias rungtynes NCAA

Dramatišką nesėkmę NCAA patyrė „Colorado State Rams“ klubas. Niko Medvedo auklėtiniai savo arenoje 61:64 (32:33, 29:31) nusileido Šventosios Marijos universiteto „Gaels“ komandai. Augustas Marčiulionis nugalėtojų gretose per 36 minutes surinko 18 taškų (6/7 dvit., 2/4 trit.), sugriebė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau prasižengė 5 kartus. Jam tai yra rezultatyviausias sezono pasirodymas. „Gaels“: Augustas Marčiulionis 18 (6/7 dvit., 2/4 trit.
2023-12-10

JAV studentų čempionate – Lietuvos talentų pasirodymas

NCAA (Nacionalinės koledžų atletų asociacijos) pirmenybėse toliau neklumpa Arizonos universiteto „Wildcats“ komanda, kuriai atstovauja du Lietuvos krepšininkai – Motiejus Krivas ir Paulius Murauskas. Ši ekipa iškovojo septynias pergales ir nepatyrė nė vieno pralaimėjimo. „Pac-12“ konferencijoje pirmaujanti „Wildcats“ komanda yra viena čempionato favoričių. Šeštadienį Arizonos universiteto krepšininkams bus nelengva pratęsti pergalių seriją.
2023-12-08

NCAA Rytis Petraitis surengė galingą pasirodymą

Skaudų pralaimėjimą NCAA patyrė „Portland Pilots“ ekipa. Shantay Leganso treniruojama komanda savo sirgalių akivaizdoje 58:80 (33:37, 25:43) nusileido „Air Force Falcons“ krepšininkams. Rytis Petraitis nugalėtojams per 22 žaidimo minutes įmetė 20 taškų (7/9 dvit., 1/3 trit., 3/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo metimą, bet prasižengė 3 kartus ir padarė 2 klaidas. „Falcons“: Rytis Petraitis 20 (7/9 dvit., 5 atk. kam.
2023-12-04

NCAA lygoje – rekordinis Augusto Marčiulionio pasirodymas

NCAA pirmenybėse karjeros rungtynes sužaidė Augustas Marčiulionis. Tiesa, lietuvio atstovaujamas „Saint Mary's Gaels“ (3-5) universitetas 60:63 (24:34, 36:29) nusileido „Boise State Broncos“ (4-3) krepšininkams. Lietuvis per 37 minutes pelnė 17 taškų (6/9 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo kamuolį, perėmė 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, padarė 5 klaidas bei 2 sykius pažeidė taisykles.
2023-12-02

NCAA kovose iš lietuvių geriausiai pasirodė Modestas Kancleris

Lengvą pergalę NCAA iškovojo Indianos valstybinio universiteto „Sycamores“ ekipa. Josho Schertzo auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 77:48 (38:20, 39:28) nugalėjo „Southern Illinois Salukis“ komandą. Augustinas Kiudulas nugalėtojų gretose per 3 minutes taškų neįmetė (0/1 dvit.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, tačiau prasižengė 1 kartą, padarė 2 klaidas. „Salukis“: Clarence Rupertas (6/11 dvit., 10 atk. kam.) ir Xavieras Johnsonas (4/13 dvit., 1/4 trit., 5 atk. kam., 4 kld.
2023-11-29

Lietuviai patyrė pralaimėjimus NCAA

Sunkią pergalę NCAA iškovojo „Oakland Golden Grizzlies“ ekipa. Grego Kampe'o auklėtiniai svetimoje arenoje 78:76 (43:42, 35:34) nugalėjo Xaviero universiteto „Musketeers“ komandą. Gytis Nemeikša pralaimėjusiems per 19 minučių surinko 6 taškus (0/2 dvit., 2/4 trit.), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet kartą prasižengė. „Golden Grizzlies“: Trey Townsendas 28 (11/18 dvit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Chris Conway 15 (6/6 dvit., 6 atk. kam.
2023-11-28

NCAA rungtyniaujantys lietuviai pasirodė kukliai

Dramatišką nesėkmę NCAA patyrė Merrimacko universiteto „Warriors“ klubas. Joe'o Gallo treniruojama komanda savo arenoje 60:66 (21:20, 35:36, 4:10) nusileido „Alabama State Hornets“ komandai. Armandas Plintauskas pralaimėtojų gretose per 3 minutes prametė vienintelį mestą tritaškį. „Hornets“: T.J. Madlockas 16 (5/11 dvit., 1/4 trit., 7 atk. kam.), CJ Hinesas 14 (2/7 dvit., 4 atk. kam.), Kendalas Parkeris 12 (3/7 dvit., 4 atk. kam.). „Warriors“: Adamas Clarkas 12 (5/8 dvit., 4 rez. perd.
2023-11-26

Augustas Marčiulionis sužaidė rezultatyviausią NCAA karjeros mačą

NCAA pirmenybėse „Saint Mary's Gaels“ (3/3) universitetas su Augustu Marčiulioniu 89:55 (44:20, 45:35) sutriuškino Davidsono „Wildcats“ (3/3) krepšininkus. Lietuvis per 30 minučių pelnė 17 taškų (4/5 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 3/4 baudos metimai), sugriebė 4, perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus ir kartą prasižengė. Tai buvo rezultatyviausios A. Marčiulionio karjeros rungtynės studentų lygoje – iki šiol geriausias rezultatas buvo 14 taškų.
2023-11-25

Motiejus Krivas kukliai prisidėjo prie „Wildcats“ pergalės

Sunkią pergalę NCAA iškovojo Arizonos universiteto „Wildcats“ komanda. Tommy Lloydo treniruojama komanda namuose 74:68 (40:30, 34:38) nugalėjo „Michigan State Spartans“ ekipą. Motiejus Krivas nugalėtojams per 10 žaidimo minučių įmetė 2 taškus (2/2 baud.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, blokavo 2 metimus, tačiau sykį pažeidė taisykles. Paulius Murauskas Arizonos universiteto gretose nežaidė. „Spartans“: Tysonas Walkeris 18 (6/14 dvit., 2/6 trit., 4 atk. kam., 4 rez. perd.
2023-11-24

NCAA sužaidė septyni lietuviai – rezultatyviausiai pasirodė Ugnius Jaruševičius

Pergalę NCAA iškovojo „Tarleton State Texans“ krepšininkai. Billy Gillispie'o auklėtiniai namų arenoje 59:40 (29:24, 30:16) nugalėjo Kalifornijos valstybinio universiteto Beikersfilde „Roadrunners“ klubą. Ugnius Jaruševičius pralaimėjusiems per 22 minutes surinko 14 taškų (5/8 dvit., 0/2 trit., 4/5 baud.), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet kartą pažeidė taisykles. Modestas Kancleris pralaimėtojų gretose per 25 minutes įmetė 6 taškus (3/4 dvit., 0/1 trit.
2023-11-23

Šeši lietuviai sužaidė rungtynes NCAA, tačiau rezultatyviausias buvo Ugnius Jaruševičius

Pergalę NCAA iškovojo High Pointo universiteto „Panthers“ krepšininkai. Alano Husso treniruojama komanda namų arenoje 82:68 (41:32, 41:36) įveikė „Iona Gaels“ klubą. Titas Sargiūnas nugalėtojų gretose per 13 žaidimo minučių surinko 5 taškus (0/1 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet pažeidė taisykles 4 kartus. „Gaels“: Wheza Panzo 18 (5/8 trit.), Jeremiahas Quigley 11 (4/7 dvit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Jeanas Arangurenas 8 (1/4 trit.
2023-11-21

Augustas Marčiulionis NCAA sužaidė rezultatyviausią sezono mačą

Pralaimėjimą NCAA patyrė Šventosios Marijos universiteto „Gaels“ ekipa. Randy Bennetto treniruojama komanda savo sirgalių akivaizdoje 49:66 (18:28, 31:38) nusileido Xaviero universiteto „Musketeers“ krepšininkams. Gytis Nemeikša nugalėtojams per 30 minučių pelnė 2 taškus (1/3 dvit.), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, blokavo metimą, bet prasižengė 3 kartus ir padarė 2 klaidas. Augustas Marčiulionis pralaimėjusiems per 38 minutes surinko 14 taškų (2/6 dvit., 2/3 trit., 4/6 baud.