Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Manchester City“ ir Londono „Arsenal“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Erlingas Haalandas rungtynių pradžioje tiksliai pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė „Man City“ į priekį 1:0. Netrukus Riccardo Calafiori nuostabiu smūgiu išlygino rezultatą 1:1, o 46-ąją minutę pasižymėjęs Gabrielis persvėrė rezultatą jau „Arsenal“ naudai.

Leandro Trossardas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką buvo nubaustas antra geltona kortele, virtusia į raudoną, bei „kanonieriai“ liko žaisti dešimtyje.

„Man City“ antrajame kėlinyje dominavo ir kūrė pavojingas progas. E.Haalando ir Joško Gvardiolo atliktus smūgius meistriškai atrėmė vartininkas Davidas Raya. Šeimininkai antrajame kėlinyje atliko net 25 smūgius, pastariesiems iilgą laiką nepavyko pralaužti varžovų gynybos.

Visgi Johnas Stonesas 98-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 2:2. Po pelnyto įvarčio netrūko emocijų, susistumdė abiejų komandų žaidėjai.

E.Haalandas pelnė savo 100-ąjį įvartį atstovaudamas „Man City“ komandai visuose turnyruose per 105 sužaistas rungtynes.

R.Calafiori tapo 20-uoju žaidėju, pasižymėjusiu pirmose „Premier“ lygos rungtynėse atstovaudamas „Arsenal“, kai jas pradėjo startinėje sudėtyje.

Gabrielis iš 16-os pelnytų įvarčių „Premier“ lygoje net 88 proc. pasižymėjo tuomet, kai kamuolys buvo pakeltas nuo kampinio gairelės – 14.

„Man City“ po penkerių sužaistų rungtynių turi surinkęs 13 taškų ir rikiuojasi „Premier“ lygos turnyrinės lentelės viršūnėje. Tuo tarpu „Arsenal“ su 11 taškų žengia ketvirtas.