Lėverkuzeno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 4:3 įveikė „Wolfsburg“ futbolininkus.

Nordi Mukiele jau susitikimo pradžioje nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Wolfsburg“ išsiveržė į priekį 1:0. Floriano Wirtzo ir Jonathano Taho pelnyti įvarčiai greitai persvėrė rezultatą „Bayer“ naudai 2:1.

Visgi Sebastiaanas Bornauw ir Mattias Svanbergas pirmojo kėlinio pabaigoje pridėjo po įvartį ir sugrąžino „Wolfsburg“ pranašumą 3:2.

Piero Hincapie antrojo kėlinio pradžioje standartinės situacijos metu nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 3:3. Yannickas Gerhardtas 90-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Wolfsburg“ fubolinnkai liko žaisti dešimtyje.

O Victoras Boniface 93-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje nukreipė kamuolį į vartus ir išplėšė „Bayer“ pergalę rezultatu 4:3.

„Bayer“ po ketverių sužaistų rungtynių turi surinkęs 9 taškus ir rikiuojasi antroje „Bundesliga“ čempionato turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Wolfsburg“ su 3 taškais žengia vos tryliktas.