Antradienio vakarą prasidėjusiose NBA įkrintamosiose varžybose į pirmąją kovą stojo Majamio „Heat“ ekipa ir Atlantos „Hawks“. Pergalę Majamyje šventė „Hawks“ krepšininkai rezultatu 116:105 (36:27, 29:23, 26:28, 25:27) pranokę arenos šeimininkus.

Atlantos ekipą į pergalę vedė Trae Youngas. Per 36 minutes praleistas aikštelėje jis sumetė 25 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Įspūdingai dėl kamuolių kovojo ir „Hawks“ gretose žaidžiantis Clintas Capela. Nors krepšininkas pelnė tik 4 taškus, tačiau per 28 minutes sugebėjo atkovoti net 21 kamuolį.

Majamio komandos gretose rezultatyviausias buvo Kyle‘as Lowry, kuris, pelnydamas 33 taškus, sužaidė rezultatyviausias savo rungtynes per du sezonus „Heat“ gretose.

Dar 26 taškus į „Heat“ sąskaitą įrašė ir Tyleris Herro, tačiau to pergalei neužteko.

Jau pirmajame kėlinyje „Hawks“ parodė savo norą laimėti įkrintamųjų mūšį. Po pirmojo ketvirčio arenos svečiai turėjo 9 taškų pranašumą, o antrajame jį padidino iki 15 (65:50).

Nors po ilgosios pertraukos „Heat“ grįžo pilni jėgų ir likusius du kėlinius sugebėjo laimėti, tačiau minimalios jų persvaros neužteko tam, kad ištirpdytų pirmųjų kėlinių klaidas.

Po šio laimėjimo Atlantos „Hawks“ užsitikrino sau 7-ą vietą atkrintamosiose ir ten susitiks su Bostono „Celtics“ krepšininkais. Tuo tarpu Majamio „Heat“ krepšininkai dar turės sužaisti vienas rungtynes dėl aštuntosios vietos Rytų konferencijos atkrintamosiose.

„Hawks“: Trae Youngas 25 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Dejounte Murray 18 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Saddiqas Bey 17 (6 atk. kam.), Bodganas Bogdanovičius 14, Onyeka Okongwu 12 (4 atk. kam.), Jalenas Johnsonas 10 (7 atk. kam.), Clintas Capela 4 (21 atk. kam.).

„Heat“: Kyle’as Lowry 33 (4 atk. kam., 5 rez. perd.), Tyleris Herro 26 (6 atk. kam.), Jimmy Butleris 21 (4 atk. kam., 9 rez. perd.), Bamas Adebayo 12 (9 atk. kam., 4 rez. perd.).