Portugalijos rinktinė Europos futbolo 2024 m. čempionato atrankos J grupės rungtynėse svečiuose 1:0 įveikė dešimtyje rungtyniauti likusius Islandijos futbolininkus.

Vienas geriausių visų laikų futbolininkų Cristiano Ronaldo pagerino Gineso rekordą tapęs pirmuoju vyru žaidėju, sužaidusiu 200 tarptautinių rungtynių.

Abi rinktinės susikurdavo progų pasižymėti, bet įvarčių pelnyti taip ir nepavykdavo. Kai jau atrodė, kad mačas baigsis lygiosiomis, savo žodį tarė C. Ronaldo.

Būtent jis 89-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išplėšė Portugalijos rinktinei dramatišką pergalę 1:0.

Beje, nuo 81-osios minutės portugalai žaidė daugumoje, kadangi dėl antros geltonos kortelės iš aikštės buvo išvytas islandų saugas Willumas Thoras Willumssonas.

Kitame vakaro susitikime Belgijos rinktinė  F grupės rungtynėse svečiuose 3:0 nugalėjo Estijos futbolininkus.

R.Lukaku 37-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Belgijos rinktinę į priekį 1:0.

Puolėjas netrukus antrą kartą tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino svečių pranašumą 2:0. O mačui artėjant prie pabaigos belgų pergalę įtvirtino Johanas Bakayoko.

Lietuvos rinktinės varžovų tarpusavio mūšis G grupėje tarp bulgarų ir serbų baigėsi taikiai – 1:1. Bulgarai pirmavo po antrojo kėlinio pradžioje pelnyto įvarčio, bet svečiai rezultatą išlugino jau 97-ąją minutę ir taip išplėšė tašką.