Adrijos lygos finalo serijoje prireiks lemiamų rungtynių. Tai tapo aišku po antrosios Belgrado „Crvena Zvezda“ pergalės. Pastaroji ekipa namuose 68:56 (20:13, 12:11, 17:15, 19:17) sukaustė Belgrado „Partizan“ puolimą ir pratęsė savo sezoną.

Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus 2-2 ir lemiamas mačas bus žaidžiamas „Partizan“ arenoje.

Nugalėtojams 21 tašką surinko Facundo Campazzo (4/11 trit.), 14 pridėjo Ognjenas Dobričius (7 atk. kam.), 10 pasižymėjo Filipas Petruševas.

„Partizan“ komandai 12 taškų pelnė Dante Exumas (10 atk. kam.), po 10 įmetė Aleksa Avramovičius ir Kevinas Punteris.