• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Alžyro boksininkė Imane Khelif užsitikrino mažiausiai bronzą Paryžiaus olimpinėse žaidynėse, kai ketvirtfinalyje vienbalsiu teisėjų sprendimu (29:26, 29:27, 29:27, 29:27, 29:27) įveikė vengrę Alnna Luca Hamori.

Alžyro boksininkė Imane Khelif užsitikrino mažiausiai bronzą Paryžiaus olimpinėse žaidynėse, kai ketvirtfinalyje vienbalsiu teisėjų sprendimu (29:26, 29:27, 29:27, 29:27, 29:27) įveikė vengrę Alnna Luca Hamori.

REKLAMA

Vienu metu dėl neleistinų veiskmų jai buvo atimtas taškas, bet jos persvarą nekėlė abejonių ir ji užtikrintai laimėjo kovą (iki 66 kg).

Vos pasibaigus kovai, I.Khelif trenerio glėbyje apsipylė ašaromis. Verkė ji ir beveik visą kelią, eidama į rūbinę.

Į pusfinalį patekusi sportininkė užsitikrino mažiausiai bronzą, nes bokse abiejų pusfinalių pralaimėtojai gauna šios prabos medalį.

REKLAMA
REKLAMA

Priminsime, kad I. Khelif pirmajame etape įveikė italę Angela Carini. 

I.Khelif pergalę šventė praėjus vos 46 sekundėms nuo dvikovos pradžios, kai kur kas aukštesnė ir turinti didelį ištiestų rankų pranašumą I.Khelif pataikė labai stiprų dešinės rankos smūgį į A.Carini žandikaulį. Italė netrukus sustabdė kovą, priėjo prie trenerio ir pasitraukė iš kovos. 

REKLAMA

Anot „Daily Mail“, A.Carini pažymėjo, kad I.Khelif smūgiai buvo stipriausi, kokius jai teko pajausti per karjerą. Italė taip pat atsisakė komentuoti organizatorių sprendimą leisti I.Khelif kovoti su moterimis. Pati alžyrietė tiesiog praėjo pro žurnalistus ir į klausimus neatsakinėjo.

Kitą dieną po kovos A.Carini davė interviu „Gazzetta dello Sport“ ir pareiškė norinti atsiprašyti varžovės.

„Man liūdna dėl tų visų kilusių kontroversijų. Varžovę irgi galiu tik užjausti.  Jei TOK pasakė, kad ji gali kautis, tuomet aš gerbiu tokį sprendimą“, – sakė italė. A.Carini pažymėjo, kad priėmė teisingą sprendimą, jog nebetęsė kovos, bet apgailestavo, kad ringą paliko nepaspaudusi rankos varžovei.

REKLAMA
REKLAMA

„Tai tikrai nebuvo sąmoningas sprendimas (nespausti rankos varžovei – aut. past.). Tiesą pasakius, norėčiau atsiprašyti tiek jos, tiek kitų.

Tiesiog tuo metu buvau pikta, nes olimpiada man baigėsi taip anksti“, – sakė italė.

Alžyro olimpinis komitetas paragino nustoti skleisti propagandą apie I.Khelif, kad ji neva yra translytė, o TOK pareiškė, kad alžyrietė gimė būdama moterimi, visą laiką augo būdama moterimi, visą laiką boksuojasi moterų varžybose ir turi pasą, kuriame parašyta, kad ji – moteris.

Ne olimpiada o kažkoks satanistų ir iškrypėlių suvažiavimas. Vyras daužo moterys, per atidarymą tiesioginiame eteryje iš moters iškrenta gabaliukas vyro. Viskas logiška. Pilnai laimei per olimpiados uždarymą Makronas tiesioginiame eteryje turi nuimti kelnes o ten nieko nėra
tikras išsigimėlių pasaulis,bet kaltos pačios sportininkės,turėjo visos vieningai atsisakyt kovot
Tai pase gal ir moteris bet akivaizdu,kad pas ją vyriška jėga ir nieko moteriško.Ir aiškinti ,kad čia viskas gerai yra nesažininga kitų moterų atžvilgiu.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų