„Arsenal“ klubas sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje įvykusiame Londono derbyje 1:0 įveikė „Tottenham“ futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje abi komandos susikūrė progų. Dejano Kulusevskio smūgiuotą kamuolį atrėmė vartininkas. Kai Havertzo atliktas smūgis tikslo nepasiekė, o Dominco Solanke šūvis sudrebino varžovų vartų konstrukciją. Per pirmąsias keturiasdešimt penkias žaidimo minutes komandoms pasižymėti nepavyko.

Gabrielis 64-ąją minutę standartinės situacijos metu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0. „Tottenham" susitikimo pabaigoje spaudė varžovus ir susikūrė progų, tačiau pasižymėti ir išplėšti lygiųjų nepavyko.

Tai yra pirmas kartas, kai „Arsenal“ klubas „Premier“ lygos rungtynėse išleido startinį vienuoliktuką be Declano Rice‘o ir Martino Odegaardo.

Pirmajame derbio kėlinyje buvo parodytos net 7 geltonos kortelės (5 „Tottenham“ ir 2 „Arsenal“). Teisėjas parodė daugiausiai kortelių per pirmąsias 45 žaidimo minutes šių komandų tarpusavio akistatose.

„Arsenal“ pelnė 3 iš paskutinių 4 įvarčių „Premier“ lygoje prieš „Tottenham“ po to, kai buvo pakeltas kamuolys nuo kampinio gairelės.

„Arsenal“ po ketverių sužaistų rungtynių turi surinkę 10 taškų ir rikiuojasi antroje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Tottenham“ vos su 4 taškais žengia tryliktas.