Europos futbolo čempionate aiški pirmoji aštuntfinalio pora. Sekmadienį Italijos ir Kroatijos lygiosios 1:1 lėmė, kad B grupėje antrąją vietą užėmę Luciano Spaletti auklėtiniai kitame etape susikaus su A grupės antrą vietą užėmusia Šveicarija.

Italijos rinktinė B grupėje finišavo antra ir surinko 4 taškus. Tiek pat taškų A grupėje iškovojo ir šveicarai į priekį užleidę tik pirmenybių šeimininkus vokiečius.

Šveicarijos ir Italijos aštuntfinalio susitikimas vyks vyks šeštadienį, Berlyno olimpiniame stadione.

Komandos savo grupėse užėmusios pirmą vietą savo varžovų dar nežino, nes jos žais ir su keturiomis geriausiomis trečiąsias vietas užėmusiomis komandomis, o laimingosios rinktinės paaiškės tik po grupių etapo.

Iš viso Europos čempionate komandos varžėsi 6 grupėse, o savo padėtį išeiti į kitą etapą komplikavo Kroatija, kuri liko su dviem taškais ir turi neigiamą praleistų, įmuštų įvarčių balansą (-3).