Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
dar kelis simtus metu ramu ,gal ir uzlies kelis shitholus kur ant vandenyno kranto ,bet kol nera sukurtasnemirtingumas tai visiem dzin vistiek nesulauksim jokiu kataklizmu
Gyventi be automobilio? Ar jums gerai su galva? Teises ne tam laikiau kad prie viesojo transporto derintis kuris Kaune yra baisus, nes retai vazineja. Valgyti augalini maista tik? Suaikiskit veganizmo propaganda kur nesueina. O kad karsciau darosi tai puiku, megstu karsti, nes nereikia prisirubyti kaip ziema, mazesne saskaitos uz sildyma ir siluma gerina nuotaika.
@Karolis
O jum ką sunku dviračiu važiuoti? Olandai nesvarbu koks oras, lyja sninga ar kas važiuoja su dviračiais. Dviračių daug daugiau nei mašinų ir visi patenkinti. Pažiūrėsiu kaip galvosit po 10 metų apie karščius vasarą kai pradės asfaltas ir mašinų padangos lydytis nuo karščio.
@Karolis
Saskaita nesumažės, nes mokėsite dvigubai už oro kondicionavimą kai tas jūsų mėgstamas karštis perkops +50 C. Aj nors gal ir nereikės, nes jūsų namai tuo laiku bus 5-10 m. po vandeniu ištirpus visiems ledynams. Arba iki to laiko jau ir namų nebus likę, nes kylant temperatūrai, daugėja ir stiprių audrų atvejai. Nebent iki tol jau busite miręs dėl išplitusių pavojingų virusų, kurie, tuo metu, kol jūs mėgavotės teršdami aplinką savo buvimu, jie ramiai laukė Sibiro įšale, kol juos pažadinsite savo bukais sprendimais ir trumparegišku požiūriu.
Klimatas visada keitėsi ir toliau pastoviai keisis nepriklausomai nuo panašių straipsnų gausos. Matyt autorius visiškai atsitiktinai pamiršo paminėti kad anglies dvidedinio kiekis atmosferoje tai tik viena dedamoji lemianti klimato atšilimą. Ir tai yra nykstamai mažas poveikis lyginant su vandens garų esnčių atmosferoje poveikiu.
@ZZZ
Bet vandens garai kaip buvo taip yra atmosferoje nes kiekis per visą laiką per daug nesikeičia, o štai dėl anglies dioksido visai kas kita, nes prieš žmones anglies dioksido tiek daug nebuvo, natūraliai jo tiek neatsiranda. O dar kertami miškai naikinama kita augmenija nepadeda pašalinti anglies dioksido. Žmonės padarė per didelę taršą. Pasižiūrėk per paskutinius kelis metus Aralo jūra net ir stengiantis ją išaugoti sunyko taip kad beveik nieko neliko, ledynai tirpsta. O jūsų palyginimas apie vandens garus nieko nesako nes jie visada buvo ten ir jų kiekis per daug nesikeičia, realiai vandens garų poveikis procentais globaliniui atšilimui mažėja dėl didėjančio CO2 kieko. Taigi užsičiaupkit su savo vandens garais ir stenkitės kažką daryti nes aš tikrai po 60 metų nenoriu gyventi jūsų sunaikintoj žemėj, kai jūs nejausit pasėkmių nes būsit miręs.
REKLAMA
REKLAMA
Stichija smogia visa jėga: paskutinieji metai – itin pavojingi