našlių pensijos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „našlių pensijos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „našlių pensijos“.

Vienišo asmens iš moka ir našlių pensija 2025 m.: gyventojams pridės po 4,06 euro

Nemažai šalies gyventojų, kurie prarado sutuoktinį arba niekada jo neturėjo, kiekvieną mėnesį gauna papildomas išmokas prie įprastinių pensijų. Nuo kitų metų pradžios šios išmokos bus padidintos. Našlių pensija ir vienišo asmens išmoka – 42,29 euro Įstatymai numato, kad našlių pensija ir vienišo asmens išmoka yra lygios vienam našlių pensijos baziniam dydžiui. Šis dydis kiekvienais metais iš naujo įtvirtinamas „Sodros“ biudžeto rodiklių įstatyme.
111 2024-10-15

Tūkstančiai gyventojų „Sodrai“ pateikė prašymus norėdami gauti naują išmoką

Nuo 2021 m. liepos 1 dienos gyventojai „Sodrai“ pateikė apie 18 tūkst. prašymų dėl vienišo asmens išmokos, daugiau nei 40 proc. prašymų pateikta telefonu. „Prašymų pateikimas telefonu buvo numatytas vienišo asmens išmokos įstatyme ir mūsų klientai aktyviai naudojasi šia galimybe“ – sako „Sodros“ klientų aptarnavimo skyriaus vedėjas Evaldas Mikutis.

DIENOS PJŪVIS. Mažos pensijos: nuoširdus rūpestis ar tuščias politikavimas?

Lietuvoje skurdo riziką patiriančių pensininkų skaičius yra vienas iš didžiausių visoje ES. Siūlymui jį mažinti įvedant naują išmoką vienišiems asmenims paprieštaravo Vyriausybė ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Ministras Linas Kukuraitis tokį pasiūlymą viešai kritikavo sakydamas, kad jį įgyvendinus būtų nuskriausti neįgalieji.
Aktualijos 2020-02-14

Pensijų gavėjai – beveik milijonas šalies gyventojų

Išankstiniais Lietuvos statistikos departamento duomenimis, 2011 m. pabaigoje Lietuvoje 941,2 tūkst. asmenų, arba kas trečias šalies gyventojas, gavo bent vienos rūšies pensiją. Palyginti su 2010 m., pensijų gavėjų skaičius padidėjo 3,4 tūkst. (0,4 %). 2011 m. pabaigoje 708,5 tūkst., arba 75 procentai, pensijų gavėjų gavo su senatve susijusias pensijas, iš kurių didžiausią dalį (85 %) sudarė valstybinio socialinio draudimo senatvės pensijos.
2012-05-31
Į viršų