• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vienai fotografei nebereikia valandų valandas praleisti redaguojant savo asmenukes, kadangi jai buvo atlikta netaisyklingą žandikaulio sąkandį ištiesinanti operacija.

41

Vienai fotografei nebereikia valandų valandas praleisti redaguojant savo asmenukes, kadangi jai buvo atlikta netaisyklingą žandikaulio sąkandį ištiesinanti operacija.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Readinge, Anglijoje gyvenanti Sophie Rose (22 m.) anksčiau savo išvaizdą pakeisdavo nuotraukų redagavimo programomis ir makiažo priemonėmis, kadangi jos apatinis žandikaulis į priekį buvo pasislinkęs net 1,2 cm. Būtent dėl to ji negalėjo normaliai valgyti, o kalbant švepluodavo. Kai merginai buvo 20, jai uždėjo dantų breketus, dėl ko jos pasitikėjimas savimi visai išnyko.

REKLAMA

„Stengdavausi nepapulti į kadrą. Jaučiausi labai prastai“, - sakė ji.

Tačiau šiuo metu, po pernai liepos mėnesį atliktos net 7 valandų trukmės operacijos, Sophie pagaliau gali šypsotis taip, kaip jau seniai svajojo. Varžtų ir specialių metalinių plokštelių pagalba chirurgai ištiesino jos žandikaulį.

REKLAMA
REKLAMA

„Man patinka mano šypsena ir veidas. Nors jis pasikeitė, vis tiek jaučiuosi savimi“, - tęsė Sophie. „Išvydusi save veidrodyje negalėjau patikėti galutiniu rezultatu. Ši kelionė buvo jaudinanti, tačiau tikslas labai džiugina. Daugiau nebeteks dailinti savo nuotraukų. Išryškėjo mano akys, turiu skruostikaulius, nebereikia naudoti makiažo priemonių, kadangi jie jau ir taip ryškūs. Džiaugiuosi vėl galėdama šypsotis.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Nepaisant to, jog ji be galo norėjo pamatyti, kaip atrodo, Sophie jaudinosi, kad po šios operacijos jos veidas drastiškai pasikeis.

„Žinojau, kad kai nubusiu, mano veidas nebebus toks pat. Pakeitus žandikaulio padėtį, pasikeičia ir veido forma. Internete mačiau fotografijas, kaip net menkiausia nosies operacija pakeičia asmens išvaizdą. Kalbėjausi su chirurgu apie tai, ko noriu ir perspėjau, jog nenoriu platesnio veido. Kai susipažįsti su žmonėmis, pirmiausia jie pastebi tavo veidą, todėl nenorėjau per daug kardinaliai pasikeisti. 20 metų veidrodyje mačiau vienokį veidą. Kas būtų, jei staiga priešais mane stovėtų kitas žmogus“, - pasakojo mergina.

REKLAMA

Bėdos atsirado labai anksti

Tai, jog jos sąkandis yra kitoks, Sophie suprato dar vaikystėje.

„Kai buvau mažesnė, nešiojau dantų plokšteles, tačiau kai sulaukiau 11-kos, sąkandis ėmė ryškėti. Ortodontas patvirtino, kad keičiasi mano žandikaulio padėtis, tačiau, kadangi mano kaulai dar formavosi, operacijos negalėjau planuoti tol, kol nesulauksiu 20-ies“, - atskleidė ji.

REKLAMA

Augant, kartu didėjo ir jos sąkandis. Dėl to mergina ėmė nepasitikėti savimi.

„Kai esi mergaitė, itin rūpiniesi savo išvaizda, nerimauji dėl bet kokių pokyčių, o jei dar turi tokį sąkandį kaip aš... Būdama 19-kos vėl apsilankiau pas savo ortodontą, kuris patvirtino, jog turiu 3 tipo sąkandį – tai pats blogiausias tipas“, - tęsė Sophie. „Po to apsilankymo ėmėme planuoti operaciją. Man buvo uždėti dantų breketai, kas dar labiau sutrypė mano pasitikėjimą savimi. Nenorėjau, būdama 20-ies, imti pradėti nešioti breketus. Norėjau šypsotis be jų, tačiau jie padėjo pasiruošti operacijai ir į tinkamą vietą pastatyti dantis.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Negalėdama susitaikyti su savo išvaizda, Sophie neteko pasitikėjimo savimi.

„Jei galėdavau, stengdavausi nepapulti į nuotraukas, o jei pati nusifotografuodavau, asmenukes padailindavau specialiomis programomis. Visi draugai teigė, jog atrodau gražiai, o mano sąkandis daro mane išskirtine, tačiau man nerūpėjo kitų nuomonė. Pati jaučiausi gan prastai, ėmiau švepluoti ir nebegalėjau normaliai valgyti“, - pasakojo ji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų