Joninių savaitgalį sostinės centre likti nusprendusius vilniečius ir miesto svečius kaip reikiant nustebino neįprastas reginys: praeiviai fotografavo ir filmavo centrinėmis gatvėmis traukiančią Žirmūnų gimnazijos orkestro vedamą šimtų žmonių procesiją.
„Norėjome išskirtinių vestuvių, todėl nusprendėme nustebinti Vilnių. Pagalvojome, kad Gedimino kalnas tam – puiki vieta“, – sako A. Čerškus.
Porą ant Gedimino kalno sutuokė vienuolis Dismas, o nuo jo papėdės iki restorano „Meating Room“, kuriame laukė D. Montvydo pasirodymas ir vakarėlis, su visais svečiais jaunavedžiai traukė Gedimino prospektu, lydimi orkestro muzikos, rašoma pranešime spaudai.
Neįprastas reginys traukė ne tik pėsčiųjų, bet ir vairuotojų dėmesį: automobiliai stojo pasveikinti vestuvių dalyvių, kai kurie domėjosi, kokia šventė vyksta mieste.
Svarbi data
Susipažinę prieš trejus metus Palangoje, Evelina ir Andrius ten ir susižadėjo lygiai prieš metus. Vestuvių datą pora sako derinusi prie sužadėtuvių metinių, nuo šiol ji jiems – dviguba šventė.
Vakarėlyje – krepšinio legendos
Iki paryčių užsitęsusiame vakarėlyje tarp šimtų poros svečių netrūko ir žinomų vardų: kartu šventė ne viena krepšinio legenda.
„Krepšinyje esu visą gyvenimą, tad tai – mano šeima. Sportininkai, buvę ir esami mūsų mokyklos auklėtiniai, jų artimieji ilgainiui tapo artimi ir mums su Evelina“, – teigia jaunikis.
Vestuvės virto festivaliu
Išskirtines vestuves suplanavę jaunavedžiai jas pavertė Joninių festivaliu draugams: antrąją dieną šventė iš sostinės centro persikėlė į atokią sodybą, kurioje – gausybė pramogų vaikams, vandens malonumai suaugusiems, virtuvės šefų gaminami patiekalai ir, žinoma, Joninių laužas. Šventė čia tęsėsi dar dvi dienas.
„Išskirtinė data leido mums pratęsti vestuves, sujungti jas su Joninių šventimu. Tad atrodė tiesiog natūralu visa tai paversti festivaliu artimiausiems draugams, kurių, kaip paaiškėjo, abu turime labai daug“, – sako A. Čerškus.