Porai šis nuotykis paliko stiprų įspūdį – jie nedelsdami pasidalijo savo patirtimi socialiniuose tinkluose, leisdami sekėjams pajusti, ką reiškia būti svetimoje šalyje visiškame informaciniame vakuume ir paralyžiuotoje infrastruktūroje.
Šia patirtimi jie sutiko pasidalinti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.
„Kadangi tik vakare skrisime namo, turime dieną pasibūti, pasimėgauti oru ir įsivaizduokit – visame mieste dingusi elektra, niekas neveikia, ryšys palydovinis įsijungė“, – pirmadienį pasakojo Inidė.




Staigus elektros dingimas Barselonoje
Anot jos, nutrūkus elektros tiekimui visi Barselonos gyventojai ir svečiai liko be mobiliojo ryšio, todėl vienintelis informacijos šaltinis tapo radijo stotys.
„Visi bazuojasi prie radijo stočių, kad bent kažkokią informaciją gautų. Žmonės sumišę, nes niekas nieko nežino. Miestas paskendo chaose – prie autobusų stotelių nusidriekė eilės, kortelės tapo bejėgės, policijos daug, sirenų garsų irgi“, – dalijosi ji.
Kaip pabrėžia pora, tokia situacija dar kartą priminė, koks trapus yra mūsų kasdienis komfortas ir kaip svarbu turėti grynųjų pinigų:
„Taksi neišsikviesi, vandens net nenusipirksi, jeigu grynųjų neturi. Dar kartą įsitikinom, kaip svarbu su savimi jų turėti.“
Pasak Inidės, situacija paveikė ne tik Ispaniją, bet ir kitas Europos šalis – Portugaliją, Italiją ir Prancūziją. Viešbutyje, kuriame apsistojo pora, elektros tiekimą užtikrino generatorius, todėl bent muzika grojo ir buvo galima šiek tiek atsikvėpti.
Nepaisant pradinės nežinios, ar pavyks išvykti iš šalies, oro uostas, iš kurio skrido jų lėktuvas, veikė. Galiausiai, pasitikrinę informaciją, Inidė ir Osvaldas sėkmingai išskrido į Lietuvą.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!