• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Beveik priimtas princo Williamo sprendimas sulaukė brutalaus karališko įvertinimo.

Beveik priimtas princo Williamo sprendimas sulaukė brutalaus karališko įvertinimo.

REKLAMA

Princas Williamas buvo bepriimąs svarbų sprendimą, bet jo tėvas karalius Karolis sugebėjo jį atkalbėti, kai jis grįžo namo Kalėdoms 2001 m.

Princą Williamą teko atkalbėti nuo rimto sprendimo, kuris, karališkųjų padėjėjų nuomone, būsimam karaliui būtų tapęs „asmenine katastrofa“.

2001 m. rugsėjį princas Williamas pradėjo studijuoti meno istoriją Škotijos Saint Andrews universitete. Pasak karališkosios knygos „Brolių mūšis“ autoriaus Roberto Lacey, gyvenimas universitete nebuvo toks, kokio Williamas tikėjosi – jo žodžiais tariant, „koks nuobodus gali būti gyvenimas mažame Škotijos pajūrio miestelyje“.

Princui Williamui studijos buvo iššūkis

Princui, kurį visi iškart atpažindavo, orientuotis studentiškame gyvenime buvo iššūkis: jo pramogos nebuvo įdomios, nors visi kiti studentai buvo juo susižavėję, ir jam nepatiko tai, ką studijavo. Galiausiai Williamas universitete praleido tik du iš 13 semestro savaitgalių ir dažnai grįždavo namo į Londoną arba Highgrovą, rašo mirror.co.uk.

REKLAMA
REKLAMA

Viskas baigėsi, kai jis grįžo namo per Kalėdų atostogas. Jis prisipažino tėvui, kad nori mesti universitetą ir studijuoti kitur. Pasak R. Lacey, tėvas iš pradžių pritarė sūnui, bet netrukus pakeitė nuomonę po pokalbio su savo asmeniniu sekretoriumi seru Stephenu Lamportu, kuris savo ruožtu pasitarė su asmeninio sekretoriaus pavaduotoju Marku Bollandu. Rūmų padėjėjai nerimavo, kad ši situacija gali sukelti „asmeninę Williamo katastrofą“ ir kad princas „būtų laikomas pasidavėliu“.

REKLAMA

Iš tiesų, jo senelis princas Phillipas į šią žinią reagavo paprastai, nesureikšmindamas šios naujienos. „Williamas turi susiimti ir neištižti“, – sakė jis. Tuometinis Karolio patarėjas M.Bollandas vėliau papasakojo, kaip jie sprendė šį klausimą. Pasak jo, tai niekuo nesiskyrė nuo to, ką patiria daugelis pirmakursių. Jie tai įvertino kaip dvejones, kas buvo visiškai normalu. Saint Andrews turėjo lanksčią kursų struktūrą, ir kai jie išgirdo, kad Williamas galbūt būtų laimingesnis studijuodamas geografiją, jie pasirūpino, kad tam nebūtų jokių kliūčių.

REKLAMA
REKLAMA

Parengę naują planą, padėjėjai grįžo pas Karolį ir pasiūlė jam „pademonstruoti tėvišką stuburą“. Taigi per Kalėdas tėvas taip ir padarė – pasisodino sūnų ir nuoširdžiai pasikalbėjo. Tai suveikė, ir Williamas sutiko grįžti į Saint Andrews universitetą. Šis sprendimas pakeitė ne tik jo išsilavinimą – grįžęs į Škotiją Williamas sutiko ir įsimylėjo Kate Middleton, su kuria susituokė 2011 m. balandį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Williamas ir Kate susipažino 2001 m. Saint Andrew universitete. Jie mokėsi tame pačiame kurse ir gyveno tuose pačiuose rūmuose. Jų romanas užsimezgė 2002 m. kovo mėn., kai Kate pasirodė dabar jau legendiniu tapusiame labdaros madų šou. Pranešama, kad Williamas sumokėjo 220 svarų sterlingų už bilietą į renginį pirmoje eilėje, nes devyniolikmetė Kate žengė podiumu vilkėdama tik aptemptą permatomą suknelę su juodais apatiniais. Kalbama, kad kai ji praėjo pro princą, Williamas atsisuko į savo draugą Fergusą Boydą ir sušnabždėjo: „Oho, Fergusai, Kate karšta!“

REKLAMA

Tačiau Kate vadovavosi šaltu protu – ji leido princui imtis iniciatyvos. „Kai jiedu mokėsi universitete, turiu patikimų žinių, kad Kate buvo viena iš nedaugelio merginų, kurios nesekiojo paskui Williamą ir nebandė patraukti jo dėmesio, – sakė karališkasis žurnalistas Simonas Vigaras. – Jei tai tiesa, tai jos taktika buvo nepakartojama. Universitete jis tikrai buvo daugybės merginų taikinys, o Kate jis pastebėjo tik per madų šou.“

jau nusivažiavo visai
jau nusivažiavo visai
23 metų senumo įvykis! jaučiu reikia laukti rašinėlių apie karalių gimimus...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų