Mergaitė gimė Indonezijoje. Jos motinai – Suryani – tai antroji dukra.
Šeima visoms kitoms šeimoms buvo tarsi gražus pavyzdys – nors gyveno labai skurdžiai, šeima buvo be galo laiminga.
Tačiau praėjus keliems mėnesiams viskas pradėjo keistis. Tėvai pastebėjo, kad su mažąja Sari – kažkas ne taip. Kuo toliau, tuo mergytės sveikata darėsi blogesnė.
„Kai jai buvo vos dveji, ji jau nebegalėjo daryti visiškai nieko. Ji negalėjo vaikščioti, negalėjo kalbėti“, - pasakojo mergaitės tėvas.
Mergaitės tėvai buvo tokie skurdūs, kad apie kelionę į miesto centrą pas gydytojus galėjo tik pasvajoti. Nors ir negalėjo rišliai kalbėti, Sari buvo laimingas vaikas ir tai matė visi. Iš viso šeimoje augo penki vaikai.
Kai mergaitei buvo jau trylika, tėvai pagaliau sukaupė visas įmanomas finansines jėgas ir pasiryžo keliauti pas gydytoją.
„Daktarų diagnozė buvo labai neaiški. Atrodė, kad jie net patys nežinojo, kas yra mūsų dukrai. Pasak gydytojų, Sari vidiniai organai vystėsi gerai, tačiau kodėl paauglė atrodė tarsi kelių metų mergaitė niekas paaiškinti negali“, - sako tėvai. Kone kiekviename žingsnyje merginai reikalinga pagalba. Laimei, visi šeimos nariai gyvena drauge ir gali jai padėti.
Tiesa, dažniausiai Sari rūpinasi jos vyresnioji Sesuo. Jos kartu praleidžia daugiausia laiko. Šiandien Sari – jau 24 metai, tačiau niekas nepasikeitė. Tiesa, šiandien daktarai gali papasakoti apie ligą kiek daugiau nei prieš kelis metus.
Gydytojai teigia, kad mergina turi Ternerio sindromą. Liga, žinoma kaip Turnerio sindromas nėra labai paplitusi patologija. Tai įgimtas sindromas, priskiriamas chromosominėms ligoms, kuriam būdinga X chromosomos monosomija (struktūrinė ar funkcinė), specifiniai fenotipo ir vidaus organų pakitimai, ir pasitaikantis tik moterims (1 iš 2500 naujagimių mergaičių).