Plastinei operacijai išleidusi daugiau nei 15 000 dolerių kad įveiktų nesaugumo jausmą, moteris teigė, jog įvyko priešingai ir visas jos gyvenimas sugriuvo.
Pastaraisiais metais braziliškas užpakaliuko pakėlimas (BBL) tampa vis populiaresnis, tačiau ši operacija gali turėti rimtų komplikacijų. Procedūros metu riebalai iš pilvo, klubų, nugaros apatinės dalies arba šlaunų perkeliami į sėdmenis, kad padidėtų jų apimtis, ir taip figūra įgautų smėlio laikrodžio formą.
Braziliško užpakaliuko populiarumas itin sustiprėjo dėl tokių įžymybių, kaip seserys Kardashian, kurios, beje, niekada neprisipažino, kad joms buvo atlikta ši operacija, rašo mirror.co.uk.
Iš visų kosmetinių procedūrų ši pasižymi didžiausiu mirštamumo rodikliu, todėl Didžiosios Britanijos estetinės plastinės chirurgijos asociacija (BAAPS) patarė savo nariams neatlikti BBL operacijų, o riebalų perkėlimui naudoti kitą būdą – ultragarsą.
Vienai moteriai, nusprendusiai atlikti BBL, komplikacijos pakenkė psichologiškai. Nepaisant to, kad procedūrai ji ryžosi norėdama sumažinti nesaugumo jausmą, galiausiai poveikis buvo priešingas.
Po operacijos 25 metų Ava Louise iš Naujojo Džersio priaugo svorio ir tai jai tapo didžiule problema, nes papildomi 15 kilogramų tolygiai pasiskirstė ir ant padidinto užpakaliuko. Liūdnos moters sprendimo pasekmės pasireiškė, kai ji įstrigo lėktuvo sėdynėje.
Lėktuve moteris pašiurpo: įstrigo sėdynėje, prašė žmonių pagalbos
Ava pasidalijo savo bėda socialiniame tinkle „TikTok“. „Buvau priversta skristi ekonomine klase, nes skubėjau grįžti namo, ir mano užpakaliukas įstrigo sėdynėje, – guodėsi moteris. – Kai nusileidome, teko prašyti šalia sėdinčio keleivio padėti man ištrūkti. Net maniau, kad teks kviesti ugniagesius – buvo labai baisu.“
Tačiau kelionės lėktuvais nebuvo vienintelė bėda – ji nebegalėjo rasti sau tinkamų drabužių. Supratusi, kad nė vieni džinsai jai nebetinka, ji buvo priversta pirkti itin didelių išmatavimų rūbus arba dėvėti elastines tampres.
„Turėjau užsisakyti XL dydžio džinsus, kad tilptų mano užpakaliukas, bet per liemenį jie buvo labai platūs, – apgailestavo moteris. – Negaliu rengtis stilingai, nes vienintelis man tinkantis rūbas yra tamprės.“
Tada atsirado dar viena problema, nes, pasak moters, ji buvo priversta vilkėti aptemptus drabužius, kurie išryškindavo jos formas ir ji sulaukdavo nepageidaujamo dėmesio.
„Mano gyvenimas po BBL tapo siaubingas – visur, kur tik eidavau, į mane žiūrėdavo kaip į sekso simbolį. Niekada nesijaučiau saugi. Negalėjau dėvėti įprastų drabužių, nes palaidi nertiniai mane storino, todėl nuolat turėjau dėvėti aptemptus, kad atrodyčiau lieknesnė, – toliau pasakojo Ava. – Kai bandydavau apsipirkti prabangesnėse parduotuvėse, nesulaukdavau jokio pagarbaus elgesio. Aplinkiniams aš nebeatrodžiau graži. Jie nepastebėdavo nieko, išskyrus mano užpakaliuką.“
Ava ryžosi 15 000 JAV dolerių vertės operacijai 2021 m. pabaigoje siekdama susigrąžinti savo vaikiną, kuris tvirtino, jog jai būtina tokia operacija. Ji manė, kad jos nesaugumo jausmas kilo dėl problemų su kūnu, tačiau greitai suprato, kad taip nebuvo ir kad gyvenimas iki operacijos buvo puikus.
Po operacijos nesaugumo jausmas nedingo, jis visam laikui paliko psichologinius randus.
„Dabar jaučiuosi dar nesaugiau, nes nebetelpu į jokius kitus drabužius, išskyrus „Fashion Nova“ rūbus apkūnioms ir tamprius drabužius. Tai tikras pragaras. Dėl BBL priaugau svorio ir galiausiai atrodau siaubingai. Visas mano gyvenimas sugriuvo“, – sakė ji.
Atsikratyti po operacijos priaugto svorio Avai pavyko tik po vienerių metų pasitelkiant mankštą ir dietą.