Princas Williamas ir princesė Kate į Vindzorą persikėlė 2022 m., kad suteiktų savo vaikams daugiau privatumo ir būtų arčiau karalienės Elžbietos, tačiau jų namai Vindzoro pilies valdose, vertinant pagal karališkuosius standartus, yra labai kuklūs.
Tik keturis miegamuosius turintis Adelaidės kotedžas neabejotinai sumažino Kensingtono rūmų keturių aukštų apartamentų plotą, rašo marieclaire.com.

Atskleidė, kokios taisyklės laikosi šeima
Istoriniuose namuose, pastatytuose 1831 m. karalienei Adelaidai, nėra vietos gyvenantiems darbuotojams, tokiems kaip ilgametė auklė Maria Borrallo.
Tačiau kai darbuotojai dirba namuose, princas ir princesė prašo, kad jie nedėvėtų oficialių uniformų.
Pasak vienos rūmuose dirbančios tarnaitės, princas Williamas „nori, kad jų namuose viskas būtų įprasta“.
„Vaikai bėgioja po biurą, ir jis nenori, kad oras būtų troškus“, – sakė rūmuose dirbusi tarnaitė. Ji taip pat atskleidė, kad darbuotojų prašoma „nedėvėti oficialios aprangos, nebent tai būtų tinkama“.
„Jei turime svarbių susitikimų arba vykstame į Bekingemo rūmus, tada, žinoma, pasipuošiame“, – paaiškino Velso šeimos darbuotoja.
Jų persikėlimas į Adelaidės kotedžą nustebino daugelį karališkosios šeimos stebėtojų dėl mažesnio ploto, tačiau tuo metu informatoriai pastebėjo, kad gyvendama Kensingtono rūmuose – viešame turistų traukos objekte – šeima jautėsi įkalinta burbule.
„Realybė tokia, kad jie yra gana suvaržyti to, ką gali veikti Londone“, – 2022 m. laikraščiui „Sunday Times“ sakė vienas draugas.
„Vaikai negali eiti į parką ir su draugais spardyti futbolo kamuolio. Persikėlimas į saugią Vindzoro pilies valdą jiems suteikė didesnį laisvės pojūtį, taip pat galimybę turėti „normalizuojančių patirčių“.
Neseniai kanalo „Channel 5“ sukurtame dokumentiniame filme „Princas George'as: kaip tapti monarchu“ karališkosios šeimos ekspertai papasakojo apie princo auklėjimą ir apie tai, kaip Williamas ir Kate stengiasi suteikti jam „normalesnės“ vaikystės skonį.
Pasak psichoterapeutės Lucy Beresford, tai suteikia George'ui, Charlottei ir Louisui „tą pagrįstą jausmą, kad jie yra tokie pat žmonės, kaip ir mes visi, jie nėra reti, nėra išaukštinti, ir tai, tikėkimės, gali susilpninti tą jausmą “aš nenugalimas".
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!