• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nepaisant to, kad žiniasklaidoje dažnai pasirodo tekstai apie daugybę taisyklių, kurių turi laikytis karališkoji šeima, panašu, kad ne ką mažiau jų egzistuoja ir liečia tuos, kurie su ja palaiko artimus ryšius.

8

Nepaisant to, kad žiniasklaidoje dažnai pasirodo tekstai apie daugybę taisyklių, kurių turi laikytis karališkoji šeima, panašu, kad ne ką mažiau jų egzistuoja ir liečia tuos, kurie su ja palaiko artimus ryšius.

REKLAMA

Visai neseniai paviešinta visa informacija, kokios taisyklės būtų įvedamos tokiu atveju, jei karalienė netikėtai mirtų.

Karalienei šiuo metu – 92-eji metai, taip pat ji yra laikoma ilgiausiai valdančia monarche Jungtinėje Karalystėje. Sostą ji užima net 66 metus!

Vis dėlto pastaruoju metu karalienė apsiima vis mažiau darbų, kai kurias savo pareigas perduoda princui Charlesui ir anūkams, todėl žmonės ėmė svarstyti – kas būtų, jei karalienė mirtų?

Gedulo laikotarpio iššūkiai skaudžiai atsieitų televizijai

Pasirodo, kad oficialus karalienės gedėjimo laikas tęstųsi net 12 dienų.

Nemažai įsirapeigojimų toku atveju sulauktų didžiausias pasaulio transliuotojas, BBC. Pavyzdžiui, jei karalienė anapilin išeitų naktį, apie jos mirtį televizija galėtų pranešti tik 8 valandą ryto. Tada jos portretas būtų rodomas ekrane skambant himnui. Būtent taip buvo pasielgta ir žuvus princesei Dianai.

REKLAMA
REKLAMA

Žinoma, kitiems kanalams tokios taisyklės negalioja, todėl tikėtina, kad jie apie tai paskelbtų kur kas anksčiau.

Taip pat BBC turėtų visam gedulo laikotarpiui sustabdyti komedijų transliavimą.

Įdomu ir tai, kad BBC dažnai praktikuojasi, kaip viskas turėtų atrodyti, jei karalienė staiga mirtų – vienu iš tokių atveju žurnalistas netyčia buvo „Twitter“ šią žinią paviešinęs taip, lyg ši išties būtų mirusi.

REKLAMA

Karalienės sūnus tokios žmonių meilės negautų

Kadangi princas Charlesas yra pirmasis po karalienės, kuris turėtų užimti sostą, jis iškart užimtų jos vietą ir taptų karaliumi, kas reikštų, kad sostas niekada neliktų tuščias. Savaime suprantama, vėliau jam tektų susidurti ir su krūva formalumų.

Taip pat būtų pakeisti net ir himno žodžiai – taip, kad tiktų ne karalienei, o princui Charlesui.

Įdomu tai, kad iš tiesų sostas iškart galėtų pereiti ir princui Williamui, tačiau tai įvyktų tik tuo atveju, jei princas Charlesas pats jš jam perleistų. Vis dėlto nepanašu, kad tai galėtų įvykti, mat vos karalienė 2013-aisiais sumažino savo darbų kiekį, princas Charlesas jį iškart padidino.

REKLAMA
REKLAMA

Nepaisant to, tikėtina, kad princas Charlesas nebūtų toks mėgiamas. 2016 metų apklausa parodė, kad karalienę mėgsta 77 proc. žmonių, o princą – tik 53 proc.

Tokių laidotuvių Jungtinė Karalystė dar nebus mačiusi

Tikėtina, kad karalienės laidotuvės bus pačios didžiausios, kokias tik yra mačiusi Jungtinė Karalystė. Čia turėtų apsilankyti įvairių šalių vadovai, taip pat ir kitos karališkosios šeimos.

Laidotuvių metu būtų itin rūpinasi saugumu, visur būtų matomi ginkluoti pareigūnai, jog būtų įmanoma išvengti teroro išpuolių.

Tikėtina, kad karaienė turėtų būti palaidota šv. George koplyčioje Windsor pilyje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų