Prieš kameras dažniausiai besišypsantis verslininkas Elonas Muskas pasaulį stebino savo inovatyviomis idėjomis ir neeiline išmone.
Vis tik pastaruoju metu dažniausiai internautams kelia ne susižavėjimą, o suglumimą. Prieš mėnesį jis milijonus privertė aikčioti po to, kai „Twitteryje“ Ukrainai pasiūlė Maskvai naudingą taikos su Rusija planą. O štai jei prieš dvi savaites į savo naująją kompaniją „Twitter“ jis įžengė su virtuvine kriaukle rankose, sakydamas, kad nuo jos reikia pradėti pokyčius, juos baigė atleisdamas beveik 4 tūkstančius – tai yra pusę – įmonės darbuotojų.
Ir dabar, praėjus vos keletui dienų, jau kai kurių prašo sugrįžti. Ir jei ši situacija dar nepakankamai komiška, Muskas teigia šiuos darbuotojus atleidęs per klaidą. O iš tiesų šių atleistų specialistų kritiškai reikia Musko „Twitterio“ – greitesnio, patogesnio, kitokio formato ir net kai kuriems vartotojams mokamo – socialinio tinklo vizijai įgyvendinti. Mat įmonę turėjo palikti įvairių skyrių darbuotojai – įskaitant ir inžinerijos.
Pakeisti milžinišką patirtį sukaupusius darbuotojus nelengva, o ir terminai įgyvendinti pokyčiams esą labai griežti, tad su esamu darbuotojų kiekiu praktiškai ir neįmanomi. Tačiau ar jie sugrįš, neaišku, mat grupė buvusių „Twitter“ darbuotojų įmonę jau padavė į teismą – kaltina, kad ši pažeidė teisės aktus, kurie numato, kad apie masinius atleidimus kompanijos darbuotojai turėtų būti perspėti prieš du mėnesius.