Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Namų administratoriai yra įteisintas gyventojų reketas.
@as ; būtent!
@as Žioplys moka du kartus. Šitą patarlę turbūt, esate girdėję ne kartą. Tai kuo čia stebitės? Savimi? :D
@as Jie naudojasi tuo kad dauguma gyventojų yra abejingi ir nesiaiškina dėl keistų sąskaitų ir moka kiek nurodyta.
Analogiškas atvejis Kaune.
Saskaitoje: Įlajos remontas Kaina 887 eurai
Saskaitoje: Stogo remonto darbai ties viena laiptine 3029,80 eur.
Viso 3916,80 eurų išdalinta kiekvienam butui.
Mažiausias butas apdovanotas 53 eurais.
Civinity ar žandai nesprogs nuo tokių sumų už mažo plotelio remontą. Ar atsiklausei gyventojų ar jie sutinka su išpūsta sąmata? Ne, nematei reikalo.

Lietuvoje tokie istatymai,suka vienas nuo kito ir nieko.
Pas mus buvo panašiai,tai šiaip ne taip pavyko pakeisti namo administratoriu,nors ir bande jie gazdinti su savo raštais.
@Aš. Tai pakeitimo procedūra labai paprasta ir aiški. Nustatyta įstatymu. Ir raštai neturėtų jūsų gąsdinti, nes tam nėra pagrindo.
Kur jus mattete, kad vien tik salto vandens stovo uždarymas (po darbo val. )kainuotu 197,84 Eur???
@Civinity NEREALIOS kainos Supratimo neturiu kiek kas kainuoja
Manau administratorius turi daugiau kontroliuoti savivaldybė. Savivaldybę renka gyventojai manau kažkaip turėtų rūpėti rinkėjai.
@Tadas Tai ir rūpinasi. Įstatymų nustatyta tvarka ir apimtimi. Ir dar- ne "gyventojai", o turto savininkai. Lietuviai per 20 metų niekaip nesugeba suprasti, kad jie yra turto savininkai. Ne kažkas iš kažkur, o jie patys. O savininkai turi visišką sprendimo teisę ir prievoles. Tik tereikia susitarti tarpusavyje.
@A Ei tu savininke imk sluota ir per kupra tam admistratoriui parodyk kas tikras seimininkas.
@turto savininkui Prie ko čia "per kuprą"? Fizinis smurtas Lietuvoje draudžiamas. Be to, tokie tušti žodžiai ir raginimai niekaip negali pakeisti situacijos. Yra teisėti, taikūs, įstatymiški būdai. Jei to nesugebate suprasti ir jūsų vienintelis sprendimas - "per kuprą", tai jūs neteisus. Atrodytų, normali šalis, bet vis išlenda "į snukį reikėjo". Keistuoliai. Eikit geriau pabėgioti į stadioną, jei nereikalingos energijos perteklių jaučiate.
Atstovas nebūtinas [CK 4.85]. Taip pat, galima įkurti bendriją. ADMINISTRATORIAI yra tokie lupikai, nes teisiškai JIE neturi jokios atsakomybės. 400 eur. baudos yra niekinės palyginus su šimtatūkstantinėmis sumomis, kurias išvilioja iš gyventojų. Tad, jei iš vieno namo eina šimtatūkstantinės sumos, tai iš kelių dešimčių namų: milijoninės. Po to, kai sumoka baudą, JIEMS rankos atrištos. Didesnės baudos nieko nepakeis, tik paskatins korupciją tarp ADMINISTRATORIŲ ir [SAVIVALDYBĖS]. Manu, kad veiklos stabdymas padarytų įtaką, ir reikia lengvinti ADMINISTRATORIAUS "paslaugų" atsisakymo procedūras.
@pasikartosiu Visi instrumentai yra būsto savininkų ( ne "gyventojų" (!), o savininkų) rankose. Faktas tik vienas - būstas privalo būti prižiūrimas ir eksploatuojamas tinkamai. Ir savivaldybės čia - ne prie ko. Tokie įstatymai. O priimti jie tik todėl, kad daugelis daugiabučių namų neadministruojami tiesiog sugriūtų, kadangi lietuviai niekaip nesugeba įsisavinti, kad jiems turtas priklauso ir nuo reikia rūpintis. O daryti galite kaip norite. Tik sistema padaryta apsisaugoti nuo neiniciatyvių, gobšių lietuvių, kurie geriau nieko nedarys, kad tik išvengtų prievolės prižiūrėti nuosavą turtą. Ir niekaip nesugebės susitarti.
@A ; apie kokius susitarimus kalbate, kai dauguma gyventojų gyvena žemiau skurdo ribos. Jei nežinojote, tai bendrijose yra mokus nariai, ir nemokus. Našta savaime suprantama krenta ant mokių gyventojų.
Esant ADMINISRATORIUI, plėšiamos žymiai didesnės sumos ir dalis gyventojų tiesiog atsiduria gatvėje.
Abu variantai (ADMINAS ir bendrija) turi savus pliusus ir savus minusus, tačiau, manau, kad bendrija yra žmogiškesnis. - šia linkme ir turėtų būti orientuoti [įstatymai]. - Deja deja.
@[pasikartosiu] Taip, namo savininkai sukūrė namo savininkų bendriją,yai per pusmeti sugebejo mokesciai išaugti daugiau nei per puse, o pateiktoje sąskaitoje mokesciai priskaiciuojami ,14 pozicijų ir "vsio zakono"
@[pasikartosiu] Prie ko čia skurdo riba ir savininkų bendras sutarimas? Ar jau tiek nuskurdę, kad iki kiemo jėgų nušliaužti ir susitarti, ką daryti, nebeužtenka? Balsavimo raštu biuletenyje atsakymą pažymėti? Išbadėję? Visokių kvailų paaiškinimų sugalvoja, kad tik nieko nedaryti, įdomūs žmonės....
@[pasikartosiu] Dar negirdėjau, kad kažką išmestų iš vienintelio būsto už komunalines skolas :) Gal nefantazuokit?
@A ; neapsimetinėkite. Atveju kai išmeta už nesumokėtas sąskaitas daug. Pasinaudokite paieškomis, straipsnių apie tai daugybė.
Taip pat, rekomenduoju pasigilinti į tai kaip yra susijęs pragyvenimo lygis ir tai kas vyksta bendrijose.
@[pasikartosiu] Bl. ... Nors vieną (VIENĄ!) pavyzdį prašau, kur už skolas už komunalines paslaugas išmetė iš namų. Vieną konkretų atvejį. Su nuoroda. Tada- tikrai patikėsiu, kad tokių atvejų būna. Ir atsiprašysiu viešai. BL., burtininkai- užtenka pasakyti "straipsnių apie tai daugybė"- ir visi turėtų tavim patikėti? Ir tom tavo nesąmonėm, kurias čia rašai?
Tv3 straipsnis esi protingas susirasi
Tv3 straipsnis esi protingas susirasi
@A Tačiau viskas baigėsi tuo, jog ponia Janina artimiausiu metu gali būti išmesta į gatvę iš jos pačios buto, pastarąjį parduodant iš varžytynių.
@Tv3 straipsnis esi protingas susirasi ; 1) „„Paskutinė instancija“: antstolė meta į gatvę moteris su vaikais““ - Pirmadienį LNK tiriamosios žurnalistikos laidoje „Paskutinė instancija“ su Rūta Grinevičiūte: nebeįstengiantys susimokėti už elektrą žmonės verčiami benamiais. 2) „Disciplinuota pareigūnė bedugnėje: su krūva vaikų meta į gatvę“ - Socialiniame būste gyvenanti daugiavaikė vilniečių šeima priversta prašyti pagalbos. Šešių vaikų mama, ikiteisminių tyrimų tyrėja, vyr. leitenantė Neringa Sungailienė-Valatkė (41) ir jos sutuoktinis Elvinas (34) skęsta skolose. Jų susikaupė beveik 15000 eurų ir jei jos nebus apmokėtos, visai gausiai šeimai grės likti be pastogės. - IR TAI TIK LAŠAS JŪROJE. TOLIAU IEŠKOKITĖS PATYS: TINGINI.
@[paiskartosiu] Bl., kaip mane nervina melagiai.... Todėl nebegaliu daugiau tylėti, todėl rėšiu atvirai :D: Dėl "disciplinuotos pareigūnės" , anot jos pačios : "Galvojau, kad mums gali padėti greitieji kreditai. Kai pritrūkdavo lėšų, imdavome iš ten. Iš pradžių atiduodavau iš to, ką uždirba vyras, tačiau vėliau nebesusitvarkėme." 2017 m. straipsnis apie 6 vaikų mamą, gyvenančią socialiniame būste su dar vienu vyru ir niekada nemokėjusią jokių įmokų už tai. Ir yra savivaldybės komentaras, jog pagal įstatymus jie gali iškeldinti tokią šeimą iš socialinio būsto, tačiau tokiu atveju privalo užtikrinti ir rasti gyvenamąją vietą vaikams. Taigi, konstatuoju - TAVO MELAS NEPAGRĮSTAS. Straipsnelis įdomus, tačiau ne apie tai.
@[paiskartosiu] Ieškome toliau: "Paskutinė instancija" Rūtos Grinevičiūtės laidos anonsas: šeima, gyvenanti Rukloje, vėlgi greitųjų kreditų auka. Laida apie LEO LT ir elektros ūkio privatizavimą. Kalbama apie viską, tačiau ne apie kažkokį realų išmetimo iš namų faktą. Tai yra laidos anonsas. Kuriame, beje, rašoma: "J. Grigas su kolega sužlugdė bandymą užkirsti kelią drastiškam elektros kainų šuoliui ir apkarpyti „Leo LT“ viršpelnius. Kas laukia Lietuvos prasidėjus šildymo sezonui? Sužinosite „Paskutinėje instancijoje“ pirmadienį, 20.30 val., per LNK. " 2008 metai. Vėlgi, konstatuoju - VISIŠKAS MELAS. Taigi, kiekvienas tavo teiginys- "pilna tokių atvejų"- yra visiškas melas. Bl., vata.... Arba tu nesupranti, ko aš iš tavęs tikiuosi, arba nesuvoki, ką skaitai, o greičiausiai - SĄMONINGAI MELUOJI.
@Tv3 straipsnis esi protingas susirasi Ponia Janina ... 2001 metų straipsnis, kaip ponią Janiną apgavo sukčiai parduodant jai nepriklausantį butą. Nieko apie metimą iš būsto už komunalinius mokesčius. Išvada- tai yra MELAS.
@pasikartosiu Visi tie administratoriai vienodi, vien lupikavimas ir nerealios kainos. Išrašinėja tik sąsk.
Tokia pat ir administracija "Mano būstas." Prisivilioja žmones su mažu administravimo mokesčiu, užsidirbineja lupikavimais. Niekas jų netikrina, nes ir valdžioje tokie pat.
@pasikartosiu Visi tie administratoriai vienodi, vien lupikavimas ir nerealios kainos. Išrašinėja tik sąsk.
Tokia pat ir administracija "Mano būstas." Prisivilioja žmones su mažu administravimo mokesčiu, užsidirbineja lupikavimais. Niekas jų netikrina, nes ir valdžioje tokie pat.
socdemų šunauja pelnosi iš butų savininkų : neva atlieka darbus, kurių niekas nemato, nes niekas neatlieka
Niekaip nedaeinai už kokią tehninia priežiūra gyventojai moka pinigus, jeigu atsakyngas asmuo atvejas pastovi prie namo ir nueina, patys gyventojai žino kur, kas blogai tada kviečiasi meistrus, už ką mes mokame ta technine priežiūra, už orą
@Piktas Techninė priežiūra ir yra "oras". Nes tai yra specifinės žinios, įgyjamos lavinantis ir mokantis specifinės specialybės. Žinios iš esmės yra "oras", už kurį mokama.
Man tai patiko kada po renovacijos pridave namą per karantiną, nebuvo priešgaisrinės viskas vyko ekspromtu vienas atstovas iš savivaldybės, vienas iš būtų ūkio, namo pirmininkas ir du gyventojai, po to pradėjo lįsti brokas taip ir tęsiasi, o mokėti reikia gyventojams Vienu žodžiu bardakas kada vadovauja svetimi bet ne gyventojai
@Mama Tai tokiems klausimams spręsti yra labai paprastas ir aiškus sprendimas. Atsiverčiate Statybos įstatymą, Civilinį kodeksą ir pagal jį elgiatės. Yra garantiniai terminai, sąlygos, trūkumų šalinimo tvarka ir t.t. Skundai internete niekaip nesprendžia jūsų klausimo. Visiškai. Jei trūksta noro/laiko/kvalifikacijos - samdotės teisininkus ir ekspertus. Jei jūsų pretenzijos pagrįstos, jūsų klausimas bus išspręstas jums tinkamu būdu. Tiesiog-ne verkti reikia, o daryti. Niekas už jus ir be jūsų iniciatyvos ( kartu su kaimynais) neįvyks ir nepasikeis. Tik reikia turėti omenyje, kad pretenzijos turi būti objektyvios ir pagrįstos.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų