Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Aleks, pasakyk dabar, nuo kada Petras, Onute, Birute... nepriklause zmoniu grupei?
Kol finansų politiką lems tokie „specialistai“, kaip R. Kriščiūnas ir Co, nei pagerėjimo, nei euro nėr ko tikėtis. Jie neturi ir žalio supratimo apie tikrąją mokesčių įtaką ekonominiam vystymuisi ir socialinei sferai. Visas jų „darbas“ - kartoti visas užsienio biurokratų nesąmones, kurias tie nesivaržydami barsto lietuviams. Provincialai yra provincialai, jų ir mentalitetas provincialinis. Užtektų pasiklausti rimtų nepriklausomų užsienio ekonomistų rekomendacijų - ir pamatytume, kad jų nuomonė būtų priešinga.
Siulau sukurti svetaine del balsavimo, ar reikalinga ivesti Lietuvoj eura ! Mano asmeniskai balsas bus NE ! Ir kiek girdziu aplinkui, daugumos taip pat.
siaip jau nesutikciau tik su minimalaus atlyginimo nedinimu - nors jis ir skatina infliacija, manau, esamomis salygomis ji vistik didinti reiktu. mokesciu nemazinimas kartu su PROGRESINIAIS mokesciais tik padidins tu 500 tukst. asmenu socialine gerove, nei ji didetu nieko nekeiciant ar mazinant mokescius.
šaunuolis esate, Jūs tiksliai įvadinote patį svarbiausį euro įvedimo tikslą - kad pritraukti daugiau investicijų. Maladiec, o tas \jūsų 'nafik' tik rodo, kad Jūs pažįstate žmones, kurie nenori tų investicijų.
Krisčiūnas ieško kvailių. Jo frazę galima perfrazuoti taip: " kai auga biudžeto pajamos, didėja Vyriausybės išlaidos, o tuomet dar labiau didėja kyla kainos". Jei palygintume kiek kainos pakils dėl to, kad labiau "išlaidaus" valytoja, kuri po mokesčių sumažinimo mažas pajamas gaunantiems žmonėms gaus 60 Lt daugiau, ir p.Krisčiūno (Vyriausybės) išlaidavimą gavus daugiau biudžeto pajamų, tai močiutė neturi jokių šansų paveikti infliaciją taip, kaip tai paveiks Krisčiūnas. Visos kalbos (ir visa ši a la blinkevičiutiška pagalba mažas pajamas gaunantiems žmonėms) skirta tik tamsuoliams prieš artėjančius rinkimus mulkinti.
Infliaciją didina labiausiai du dalykai: brangstantys energetiniai resursai (objektyvus veiksnys, mažai priklausantis nuo Krisčiūno pastangų) ir Vyriausybės išlaidavimas (Krisčiūno tiesioginės veiklos veiksnys). Be to, kol nebus reformuotos neefektyvios sveikatos apsaugos, švietimo ir socialinės apsaugos sistemos, kurios neefektyviai panaudoja didžiąją dalį biudžeto lėšų, Vyriausybės išlaidavimas tik didės. Todėl galime jau dabar pamiršti ir nebekalbėti apie euro įsivedimą 2010 m., jei nebus nedelsiant reformuoti 3 minėti monstrai, čiulpiantys kasdien vis daugiau biudžeto lėšų.
Kas sakė, kad norime euro? Norime žmoniškai gyventi, dabar, o ne kažkioje ateity, kurios gal niekad ir nebus.
Virs 500 000 Lietuvos pilieciu, pagal Statistikos departamenta, gyvena, zemiau skurdo ribos, va tai tau, dar nekelkime atlyginimu, visiskai bus saunu Lietuvoje
Kad ir labai to norėtume, bet žemė tikrai ne žmonių. Remdasmiesi įvairiais visuomenės susitarimais žemę teisėtai, o kartais ir ne, atitenka žmonėms. Bet visumoje ji nėra žmonių, nes priklauso ne visiems, o Petrui, Jonui, Onutei ar Birutei.
kas sake kad mes norim to euro visiskai jis mums nereikalingas
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų