Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
jau palapinese gyventu. Bent neverktu, kad centrinis sildymas brangus
Žiemą išorinės tamburo duris pasidengia šerkšnu. Nuėjo komendantas į gamyklą aiškintis pasirodo, kad už duris sumokėta tris kartus daugiau. Štai ir aritmetika.
@Vagis Tu gyveni tulike?
@Kas tas tamburas? Gal neišsiduok kad nežinai kas tai yra.
@Vagis jūsų vardas man labai patinka
pinigų vogimas...
Renovacija yra nesamone, apvynioja surudyjusi nama uz milziniskus pinigus, o jis is vidaus griuna. Tai pinigu grobimas, zmones bus skoloje liks skola ir anukams o namas sugrius is vidaus
@Aldona Valdzia geriau zino, ka daryti.
Apie remonta bute,po renovacijos,nieks net nekalba. Is kur paimti pinigu dar buto remontui?. O jai reiks moketi NT mokesti,visai baisu darosi.Kodel brukomos renovacijos,jeigu normaliai ju nemoka atlikti? Tik nauda savyvaldybei.
@Liu Kiek Jums reikia buto remontui? Ką norit suremontuoti? Kažkoks keistas komentaras:)
@E Tu pats keistas. Kaip minimum pwrdažyti viską, nes dulkėm apneš ir zienas ir lubas, ir baldus
Pamiršo pasakyti,kad namas pradeda samanoti ir jį reikia valyti,ir tada prisideda nemažos išlaidos,
@Vika Paskui vaveruskos pradeda augt. Grybautojai eina sienom, pritrepena.
Renovacija tai yra žmonių apiplišinėjimas,nuo to laimi bankai,savivaldybės ir dirbantieji,jie turi darbo.Mokesite 20m.didziules sumas,priklausomai nuo buto dydzio,.Daromi dideli brokai,atsilupa,nukrinta.Juk ,svarbu kiekybe,o ne kokybė.Ir beje ES.skyrė pinigus namų renovacijai,jie jau išgaravo?
@N bet laiminciu daugiau gaunasi, reiskia renovacija yra geris.
Padidės būsto vertė ir NT mokestis, che che...
@na Tas pats kaip atsisakyti senų katilų ir pasirinkti ilgai degančius. Įves kamino mokestį. Kuris priklausys nuo laiko kiek kaiko buvo šiltas kaminas.
Kaip pasakė vienas geras architektas - apšiltinti seną blokinį pastatą -tai tas pats kas ant supuvusio danties uždėti karūnėlę jo nepataisius .. Tik viena išeitis -griauti.. Senukams kaimuose pasiūlyti nedidelius būstus. Dauguma žmonių tarybiniais metais gavo butus kaip ir nemokamai., tik maža dalis statėsi už savo pinigus kooperatinius vadinamus... Ir tie vyresni žmonės pripratę , kad 50 metų niekuo nereikėjo rūpintis .. Jie galvoja kad kažkas privalo taip padaryti, kad tie pastatai stovėtų amžinai.. Esu senjorė ir visą gyvenimą pati rūpinaus , kad mano privatus namukas būtų ir apšiltintas ir viskas remontuojama kas keletą metų.. dauguma tik verkia ir nori visko už dyką.
@xx o atsilaisvinusia vieta atiduoti Avuliams. Jie jau zinos ka daryti.
@Tik griauti, Avulis pastatys naujus -girdėjau per tv. Aišku , kad tai kainuos . Bet juk tik besmegeniai gali galvoti , kad tie namai nesugrius viens po kito už dešimtmečio kokio.. Bus kaip po karo.. Už dyką nieko nebūna. Nebe tie laikai
@xx gal pensininkė, kokia dar senjorė? paskaitykit ką reiškia žodis senjoras vikipedijoj .
@xx Architektas dar ir stomatologas neblogas :). Nereikia griauti. Reikia tvarkyti. Bėda, kad visi gyveno kaip inkstai taukuose, nesirūpino savo turtu, įpratę, kad už juos sukramtytų ir jais pasirūpintų... Kažkodėl privačiuose namuose žmonėms niekas nepadeda, patys tvarkosi. Ir kažkaip gyvena. Savininkas lietuvyje prabunda tik tada, kai reikia butą parduoti :)
@xx Pati varyk į kaimą. Man sovietai nieko nedavė, nes Vilniuj gimiau. Pati turėjau jau šiais laikais susitaupyt. Už stogo ir soūlių remontą susimokėsiu, bet už beprasmišką renovaciją nemokėsiu
Renovacijos atliekamos be vėdinimo sistemų, rekuperacijos. Tai rezultate praverti langai ...ir šilumos išpūtimas
@Ups tikra tiesa - neapšiltintuose senuose per sienų ir langų plyšius -labai geras vėdinimas , bet irgi be rekuperacijos .. Dar bologiau , kad dauguma šilumą taupo, nes yra apskaita ir sėdi savo bezdxxxuose.. Drėgmė ir kampuose pelėsis -daugumoje renovuotų namų.. Reikia žmonėms aiškinti kas tai yra šviežias oras ir spęsti vėdinimą bent kažkokį.. Nors geriau yra griauti..
@xx nauja pasauli pastatyti. Kazkur girdeta...
@xx Visi patys žino apie vėdinimą, bet, kiek laiko išbūsi rudenį ar žiemą su atidarytu langu. Juk visai iššąla viduje. O mūriniai namai kvėpuoja ir vėdinasi natūraliai, nereikia iššaldyti, pakanka trumpesnio vėdinimo. Po renovacijos - tai kaip sukišti į celofaninį maišelį, trūksta oro.
@xx Pavyzdžiais galima? Kur "daugumoje"? Adresus duotumėt? Kad faktais pagrįsti
teiginį. Pelėsis- kondensacijos ( drėgmės) pasekmė. Vadinasi, prastas vėdinimas. To priežastys - 2: arba gyventojų nutarimu atsisakyta tvarkyti ventiliacijos sistemas ( nes norėjo sutaupyti) arba prastas projektas. Dėl projektavimo klaidų - abejočiau. Išvada viena- reikia vėdinti namus. Ir negyventi bezdaluise.
@Ups Padarykit rekuperatorius. Sekantį mėnesį jį išjungsit. Pasižiūrėkit į renovuojamus vaikų darželius. Kaip ant jų atrodo ventiliacija. Pamastykit kokio dydžio bus varikliai. Darželiuose vaikai nerūko. Maistą gamina tik vienoje virtuvėje. Yra renovacijų su ventiliacija. Ją dato namo išorėje.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų