Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Bybciulpiai tie sunlenkiai buvo ir bus.
Panašu,kad su lenkais mes turėsime vargo(nerimta chebra) - taip buvo visada ir nederėjo to pamiršti.
Lenkai nuo senoves buvo priekabus savanaudziai derybininkai,prisiminkim Liublino Unija kuri ilgam iklampino Lietuva. Ta pati charakteri jie rodo ir EU derybose,tai ner ka noret kad jie gedytusi rodyti atvira egoizma derybose su Lietuva. Lenkai blefuoja,gasdina visiskai neatsizvelgdami i kitu saliu interesus. Pirmiausia per juos elektros tiekimas butu sumazintas Latvijai ir Estijai.
kam dirba tas tas vaznia jei ir su savo prezidentu nesutaria
durniai mes lietiviai kazkas cia netaip su visais baigiam susipykti kazkas cia netaip
skaitome, lenkijos senato seimo dokument
skaitome, lenkijos senato seimo dokument

ir žinome, kad Lenkijai reikejo sunaikinti konkurentą Mažeikių naftą, nes MN jau buvo užėmusi Lenkijos rinką iki Varšuvos ir Orlenui būtų kaput. Todel buvo pažadetas elektros tiltas, ir t.t./ O dabar lenkai eina atbuli ir tiltas nestatomas . Ar nebus taip ir su AE?
Kai pirko Mažeikių naftą (višta dedanti auksinius kiaušinius, didžiuliai pelnai) lenkai žadėjo pastatyti elektros tiltą. Tai BUVO skelbiama visoje Lenkijos žiniasklaidoje (Lenkijos premjero, prezidento). O dabar jau sako ne (LENKIJOS ūkio viceministras).Reikia 75 proc. ES lėšų ir t.t.
Mūsų nuomone derybos dėl elektros tilto ir Mažeikių naftos turėjo būti VYKDOMOS TUO PAČIU METU. Lietuva turėjo įsigyti tuo pačiu metu bent dalį Lenkijos elektros tinklų ir TAPTI ĮTAKINGESNE ELEKTROS SRITYJE VALSTYBE SU ATOMINE ELEKTRINE.
Anot lenkų analitikų, energetikų, Lietuva dabar dalinsis Mažeikių naftos pelnu su Lenkija.
Vilnius tampa niekam neįdomi provincija, Mažeikių naftos reikalus sprendžia Varšuvos Maskvos AŠIS rašo Lenkijos spauda.
Iš Lenkijos vidaus diskusijų galima spręsti, kad kadangi Lietuvos valdžia yra visiškoje Lenkijos įtakoje, todėl reikia pasiekti, kad naują AE statytų tik valstybinis Lietuvos kapitalas (pagrindinis Lenkijos reikalavimas - eliminuoti privatų kapitalą, o ne būsimas gaunamos energijos kiekis, nes pagal Lenkijos ekspertų apskaičiavimus po 15 metų Lenkijai papildomai reikės 5 tokių atominių elektrinių energijos, tai yra 15 tūkst. MW) ir tokiu atveju būtų nesudėtinga perimti elektrinę Lenkijos nuosavybėn.

Dabar Lietuvos ziniasklaida sako, kad lenkija dalyvauja AE statyboje, o Lenkijos ukio ministras Vozniakas sako (taip pat ir Krinicoje), kad nedalyvauja (jau koki pusmeti). Kas teisus?
Tikriausiai elektros energija geriau už "dyką" atiduoti Baltarusijai, o mus priversti už tai sumokėti?
O Vilniaus prekybos bernaičiams "ferarius" kas naujus nupirks?
Tai gal lenkai pasiims atliekas saugoti pas save? Eu tarptautinės sutartys nenuleidžiamos iš dangaus, jos kuriamos pačių žmonių. Vokietija, būdama EU šalimi sekimingai savo atliekas gabena į Rusiją. Popierius viską atlaiko, tad tegul lenkai pasirūpina ir pasiima laidoti atliekas pas save, tuomet kodėl gi jiems neduoti daugiau energijos kiekio. Priešingu atveju tegul statosi elektrinę pas save.
Wozniako po rinkimu Lenkijos Vyriausybeje turetu nelikti nepaisant to, kas juos laimes.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų