Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Numeris daug ką pasako.
Tiesiog vagia iš įmonės ir statosi vilas. Tikrintojai (VMI , VDI ir kiti) tiesiog užsimerkia ir "nepastebi" akivaizdžių grobstymo "sindromų".
Kuris protingas darbdavys mokės pilnai į valdžios biudžetą,pagal pažintys ir PVM grobstymus,sąskaitos užsienio bankuose,mūsų institucijos nelieciamuju netikrina,nes svogeriu ir draugeliu ,giminių šalis esame,tik visi moka iš ubagų plėsti,savų nejudins ne vienas,visi dėl šiltų postų ir savo siknu bei kišenių turinio pergyvena,o gyventojai privalo dar išlaikyti krašto apsauga,lygtai gyventojus karo atveju kažkas gelbėti,visa valdžia ir elitas iš kart į užsienį ,ten jų babkiu nieks nepalies,ukrainiečiai tai dėjo į kojas,kad savo tėvynainių neginti ,turime 70 tukst dezertyrų,dabar valdžia nežino kaip išsiųsti,gaila,ir pabėgėliai čia nieko negintu,jie savo šalyse nė piršto nepajudna,kad jų šeimos nebadauru,o čia viskas įskaičiuota ubagų sąskaita,tik skolas kada atvykę grąžins į biudžetą,niekada,mūsų valdžia viska už ačiū jiems dovanoja ,tai faktas ir nieks nesikeis
Gal del to Kad ne visi turi draugu kurie pralošia milijono nus pensiju fondu.Ir gal ne visems paskui stato nemokamai mokyklas.Tiesa kaip gyvena aferistas kyris Lansbergiams padeda gyvent ?.Laisveje ?:)
Teisingai pasakyta, kad verslininku gali buti ne visi zmones. Jei esi godus, apsukrus, nesąžiningas tada pilnai gali tapti verslininku
Rudenį vėl bus 'vsio zakonno', sugrįž socialistai/bebrai/valsčiaus raudonieji ir toliau sėkmingai įsisavins lėšas.
Čia puse komentuoja net nesuprasdami išvis, meo mokestinės sistemos, nei kieno tos prabamgios mašinos ir t. T jūs atskirlit įmone, Jūridini asmenį ir fizini asmenį gaunanti minimumą, kiris naudojasi imones turtu. Ir plius mokesčiai neadekvatus, pisa atsiprašant per visur, net kelių nesutvarko. Tai nx juos mokėt, kad kreivys vėjo jėgainių nesamoningu statytu nx tegu is savo stato.
@Įmonės vadovas. Nuvažiuok į bet kurią Skandinavijos šalį ir pamatysi kokie ten mokesčiai. Vien PVM 25%, pelno mokestis tikrai ne 15%, o kaip min 21%. Dar jų Sodra ir t.t. Nereikia verkti.
Kada mato Lietuvos žmonės, kaip yra švaistomi,sumokėti mokesčiai,tai bent koks noras dingsta juos mokėti,nes visvien bus išvogti ir išsidalinti tarp savu
Dėl to Lietuvoj yra ubagynas nes viskas vyksta po stalu pagal socialistiny modely...LOL
Sakykime esate įmonės savininkas, vadovas. Uždirbate per metus 100000 eur pelno iki apmokestinimo.
Jei norėsite išsimokėti tai, kaip atlyginimą, po mokesčių gausite 59450 eur.
Jei išsimokėsite dividendus, po pelno mokesčio 15% ir gpm 15% gausite 72250 eur.
Per metus sustaupote 12800 eur, t.y. po 1060 eur per mėn! Ar gausite tiek pencijos papildomai šios dienos pinigų verte? Jei tuos pinigus protingai investuosite į užsienio rinkų akcijas, auksą, NT, pinigų vertę išsaugosite ir dar užauginsite, per 15-20 darbo metų sukaupsite solidžią sumą sau, kuri bus: paveldima, kuria galėsite naudotis bet kada, kai atsiras poreikis - liga ar pagalba vaikams. O sodros pensiją vistiek gausit, ir ji mažai skirsis nuo tos, kurią gautumėte mokėdamiesi didesnį atlyginimą. O jei karas ar emigracija, stažo nesurinksi ar numirsi - viskas atiteks sodrai. Va čia yra didelė vagystė ir neteisybė.
@Ką pasirinktumėte bet kas tada turi moketi mokescius. gynyba kainuoja milijardais. o mokescus lieka moketi samdomi darbuotojai, kuriu altyginimo vidurkis siuo metu apie 1300 i rankas. Ne viena desimtis tukstanciu darbuotoju ir tiek negauna.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų