Kalgario (Kanada) gyventojas, studentas T. Chenas, socialiniame tinkle „Reddit“ pasidalijo savo patirtimi. Vaikinas norėjo sužinoti, ar kiti taip pat jaučia sparčiai kylančias nuomos kainas pakrantės mieste, skelbia portalas „Daily Hive“.
Savo istoriją paskelbė socialiniame tinkle
Prieš šešias dienas „Reddit“ pasidalytame pirminiame įraše T. Chenas save vadino „iš šalies gilumos tik į paskaitas vykstančiu studentu“ dėl to, kad gyvena Kalgario mieste, ir teigė, kad į paskaitas vyksta du kartus per savaitę: ryte skrisdamas į Vankuverio tarptautinį oro uostą (YVR), o vakare grįždamas į Kalgario tarptautinį oro uostą (YYC).
„Visiems šiems skrydžiams renkuosi „Air Canada“ oro linijas“, – teigia vaikinas.
Comment
byu/StunningButton390 from discussion
inUBC
Jis pridūrė, kad taip taupo pinigus, nes gyvena pas tėvus Kalgaryje ir jam nereikia mokėti nuomos mokesčio, išskyrus „tik atsitiktinius mokesčius už komunalines paslaugas“, todėl tai yra daug pigiau nei išsinuomoti vieno miegamojo kambarį Vankuveryje už 2 tūkst. dolerių (apie 1867 tūkst. eurų) ar daugiau.
Jo unikalus įrašas greitai sulaukė daugybės dėmesio, o daugelį „Reddit“ vartotojų šokiravo tai, kaip stipriai T. Chenas stengiasi, kad kiekvieną savaitę galėtų dalyvauti savo paskaitose.
Panašiais būdais tenka keliauti ir kitiems studentams
Tačiau stebina tai, kad kiti komentaruose dalijosi, kad elgiasi taip pat ir šioje situacijoje mato logiką.
Komentaruose bendraamžiai taip pat klausė patarimų ir T. Chenas jiems patarė pasidomėti „Air Canada“ studentų skrydžių bilietu.
T. Cheno kelionė lėktuvu gali būti šokiruojanti alternatyva, tačiau tiems, kurie susiduria su Vankuverio nuomos rinka, studento argumentai turėtų įgyti prasmę.
Vaikinas, į paskaitas du kartus per savaitę skrisdamas lėktuvu, per mėnesį išleidžia apie 1,2 tūkst. dolerių (1120 eurų) – tai kone dvigubai mažiau, nei nuomojantis vieno kambario butą Vankuveryje.
Remiantis „Zumper“ duomenimis, sausio mėnesį nuomos kaina Vankuveryje vidutiniškai svyravo apie 2,7 tūkst. dolerių (apie 2,5 tūkst. eurų) per mėnesį už vieno miegamojo kambarį ir apie 3,9 tūkst. dolerių (apie 3,6 tūkst. eurų) už dviejų miegamųjų kambarį, o tai yra nepasiekiama daugumai kanadiečių, jau nekalbant apie studentus.
Dienraštis „Daily Hive“ kreipėsi į T. Cheną ir UBC dėl komentarų, tačiau kol kas dar negavo atsakymo.