Zagrebe buvo surengtos draugiškos rungtynės, kurių metu pagerbtas legendinis krepšininkas Draženas Petrovičius.

Primename, kad vienas geriausių savo kartos žaidėjų žuvo per avariją būdamas vos 28-erių metų amžiaus.

Renginyje, kurį organizavo D.Petrovičiaus brolis Aleksandras, dalyvavo visas būrys ryškiausių krepšinio pasaulio žvaigždžių. Kroatijos sostinėje apsilankė Luka Dončičius su tėvu, Vlade Divacas, Toni Kukočius, Dino Radja, Aleksandras Džikičius, Jorge Garbajosa, Erginas Atamanas ir daugybė kitų tarptautinės krepšinio bendruomenės narių.

Draugiškose rungtynėse, kurias stebėjo 15 tūkstančių sirgalių, Draženo komanda 110:107 įveikė Kroatijos rinktinę.

Draženo ekipoje, kuriai vadovavo Željko Obradovičius, rezultatyviausias buvo Džananas Musa, pelnęs 19 taškų, Tornike Shengelia ir Mathiasas Lessortas pridėjo po 13, Andreasas Obstas ir Bobanas Marjanovičius – po 11.

Ryškiausias Kroatijos rinktinėje šiame draugiškame mače buvo Mario Hezonja, kurio sąskaitoje 36 taškai.

Pertraukos tarp kėlinių metu aikštėje pasirodė 1992 metų Kroatijos rinktinė, kuri olimpinėse žaidynėse iškovojo sidabro medalius.