Dar vieną pralaimėjimą Europos taurės turnyre patyrė Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (5-8), kuris svečiuose 70:76 (17:20, 10:15, 19:19, 24:22) nusileido Trento „Dolomiti Energia“ (6-7) klubui.

Panevėžiečiams tai buvo jau ketvirtoji nesėkmė per pastaruosius penkis mačus turnyre.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, dar pirmajame kėlinyje atsiplėšę 7 taškų skirtumu (5:12). Nepaisant to, panevėžiečiai atsitiesė ir atsakė atkarpa 7-0, kas leido išlyginti rezultatą (12:12). Visgi, tokio rezultato išlaikyti nepavyko, kai ketvirčio pabaigoje tritaškiu italai persvėrė svarstykles savo naudai – 17:20.

Antrajame kėlinyje svečių puolimas ėmė strigti, o aikštės šeimininkai pelnė 7 taškus be atsako ir netruko susikrauti dviženklio pranašumo (22:34). Ketvirčio pabaigoje Lietuvos klubą gelbėjo Pauliaus Valinsko dvitaškis su pražanga ir Nikola Popovičiaus taškai, leidę kiek priartėti – 27:35.

Per pirmuosius du kėlinius Panevėžio klubas realizavo tik 4 tritaškius iš 15 bandymų (27 proc.) ir buvo suklydęs 9 kartus. Antrąją susitikimo dalį Panevėžio ekipa pradėjo dviemis rezultatyviais išpuoliais paeiliui (31:35). Nepaisant to, čia pat atsakė ir aikštės šeimininkai. Šie nutraukė tylą ir vėl susigrąžino dviženklę persvarą (31:41). Svečiai neketino sudėti ginklų ir vėl sugrįžo į kovą, kai skirtumas sumenko perpus (40:44).

Tiesa, trečiojo kėlinio pabaigoje italų situaciją gerino tikslus tritaškis – 46:54.

Lemiamo kėlinio metu svečiams vėl buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 4 taškų (52:56). Vis dėlto, tai buvo viskas, ką jiem pavyko padaryti šį vakarą. Vėliau aikštės šeimininkai pelnė 6 taškus be atsako ir vėl nurūko (62:71). Panevėžio klubas susitikimą uždarė atkarpa 7-2, bet tai jau nieko nekeitė šiose rungtynėse – 70:76.

„7bet-Lietkabelis“: Deividas Sirvydis 21 (4/7 dvit., 3/6 trit., 4/4 baud., 7 atk. kam.), Paulius Valinskas 11, Nikola Popovičius 10, Gabrielius Maldūnas 8, Dovis Bičkauskis (6 rez. perd.), Liutauras Lelevičius ir Gediminas Orelikas po 6.

„Dolomiti Energia“: Andrejus Gražulis 18 (4/6 dvti., 3/4 trit., 1/2 baud., 7 atk. kam.), Davide'as Alviti 14 (4/5 trit.), Paulas Biligha ir Kamaras Baldwinas (5 rez. perd.) po 12, Quinnas Ellisas 6, Luca Conti 5.