Antrąją pergalę NBA sezono starte iškovojo Jono Valančiūno atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ (2/0) klubas, kuris namuse 96:87 (26:12, 29:25, 22:31, 19:19) įveikė Niujorko „Knicks“ (1/2).

Lietuvis per 21 minutes pelnė 8 taškus (3/6 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, 4 kartus suklydo ir ir tiek pat kartų prasižengė.

Šeimininkai gerai pradėjo mačą ir iškart išsiveržė į priekį, o pirmąjį kėlinį laimėjo net 14 taškų persvara (26:12), o po pirmosios mačo dalies pirmavo 55:37.

Varžovai vėliau bandė artėti ir nuolat bandė surengti spurtą, bet „Pelicans“ sėkmingai išlaikė pergalingą pranašumą ir šventė pergalę.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Brandonas Ingramas, įmetęs 26 taškus Zionas Williamsonas prie pergalės pridėjo 24 taškus.

Svečiams RJ Barrettas surinko 18 taškų, Julius Randle`as pridėjo 10 taškų ir atkovojo 12 kamuolių.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 26  7 atk. kam., 5 kld.), Zionas Williamsonas 24, C.J. McCollumas 12 (7 rez. perd., 4 per. kam.), Herbertas Jonesas 10.

„Knicks“: R.J. Barrettas 18, Jalenas Brunsonas 14 (5 rez. perd.), Juliusas Randle'as (12 atk. kam., 4 rez. perd., 8 kld.) ir Immanuelis Quickley po 10.