UEFA Tautų lygos A diviziono išvykos rungtynėse Ispanijos rinktinė 4:1 sutriuškino Šveicarijos futbolininkus.

Joselu ir Fabiano Ruizo tikslūs smūgiai rungtynių pradžioje padėjo ispanams įgyti dviejų įvarčių pranašumą 2:0. Visgi Robinas Le Normandas 20-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele, o šveicarai greitai išnaudojo kiekybės pranašumą. Zeki Amdouni pirmojo kėlinio pabaigoje nuginklavo vartininką ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Šveicarai antrajame kėlinyje susikūrė daugiau pavojingų progų ir žaidė aktyviau. Visgi susitiko pabaigoje F.Ruizas ir Ferranas Torresas pridėjo po įvartį, o ispanai iškovojo pergalę rezultatu 4:1.

Neįskaitant draugiškų rungtynių, Ispanija nepralaimėjo nei vienerių paskutinių 17-os žaistų susitikimų visuose turnyruose (15 pergalių ir 2 lygiosios).

Lamine Yamalis prisidėjo tiesiogiai prie 16 pelnytų įvarčių per paskutines 19 žaistų rungtynių atstovaudamas Ispanijai ir „Barcelonai“ visuose turnyruose (3 įvarčiai ir 13 rezultatyvių perdavimų).

F.Torresas tapo pirmuoju Ispanijos rinktinės futbolininku, pelniusiu įvartį ir atlikusiu rezultatyvų perdavimą pasirodęs aikštėje po keitimo Tautų lygos rungtynėse.

Tuo tarpu kitame A diviziono susitikime Portugalijos rinktinė 2:1 įveikė Škotijos futbolininkus.

Scottas McTominay‘us jau susitikimo pradžioje greitai išvedė Škotijos rinktinę priekį 1:0. Portugalai pirmajame kėlinyje atliko net 16 smūgių, kai varžovai vos 1, tačiau pelnyti įvarčio taip ir nepavyko.

Bruno Fernandesas antrojo kėlinio pradžioje tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išlygino rezultatą 1:1. Tuo tarpu Cristiano Ronaldo 88-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išplėšė portugalams pergalę rezultatu 2:1.

Portugalija pirmajame kėlinyje atliko 16 smūgių. Tai yra daugiausiai, kiek Škotijai teko atlaikyti per pirmąsias 45 žaidimo minutes nuo 2012 m. spalio mėnesį vykusio susitikimo su Belgija (taip pat 16).