Vis dėlto tai tapo tik dar vieno incidento pradžia. Po mačo Turkijos rinktinės trenerio asistentas Hakanas Demiras pranešė, kad pakeliui į rūbinę buvo užpulti F. Korkmazas ir komandos medikas.
Šalies žiniasklaidoje kaip užpuolikai buvo įvardinti D. Sanadze, Tornike Shengelia ir Goga Bitadze, įtarimai pareikšti ir vietiniams Sakartvelo apsaugininkams.
Apsaugos kamerų vaizdo įrašų pareikalavę turkai grasino trauktis iš čempionato, rinktinės strategas Erginas Atamanas užsiminė ir apie norą peržaisti rungtynes.
Šiai istorijai nuskambėjus itin garsiai, savo įvykių versiją pateikė ir T. Shengelia, dėl peties lūžio negalintis žaisti čempionate, bet palaikantis rinktinę nuo suolelio.
„Iš nieko buvo sukurta bjauri situacija ir liūdna dėl to, kaip su ja buvo tvarkomasi. Iš abiejų pusių buvo galima to išvengti. Viena vertus, galėjome sureaguoti kitaip ir neleisti emocijoms mūsų užvaldyti. Turėjome labiau pasistengti ir nesureaguoti į provokacijas. Sureagavome kaip žmonės, kaip vyrai ir tai parodėme. Kita vertus, kai aikštėje prasideda konfliktas, jis turėtų ten ir likti.
Neturėtum prieš varžovo draugus, šeimą ir tūkstančius gerbėjų kviesti pratęsti kivirčą koridoriuje. Ne tik tai – kai keliavome į rūbinę, provokacijos tęsėsi iš kito koridoriaus galo. Buvome visaip išvadinti ir rankų gestais kviečiami muštis. Be to, iš Turkijos pusės pasirodę pranešimai nupiešė visiškai kitokį įvykių paveikslą, kuris mums ir mūsų šeimoms atnešė didelę agresiją iš Turkijos gerbėjų. Į agresiją įeina labai neraminančios žinutės ir grasinimai mirtimi“, – skelbiama pranešime.
FIBA jau atmetė turkų protestą dėl konflikto metu ištiksėjusių sekundžių, bet tęsia tyrimą dėl įsiplieskusio konflikto ir žada pateikti savo išvadas.
Rungtynes po dviejų pratęsimų laimėjo Sakartvelo rinktinė (1/2), bet arčiau atkrintamųjų išlieka anksčiau dvi pergales susirinkusi Turkija (2/1).