Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
gan nuodugniai ištirta. Iš pradžių lietuvės moterys buvo gana veiklios. Jos anksčiau dar XIX a. gale būrėsi į savanoriškas labdaringas ir švietėjiškas organizacijas. Tačiau po 1922 m. valdančiųjų ir Bažnyčios poveikis neleido priimti moterų teisėms naudingesnių sprendimų, buvo vis labiau juntamas atsilikimas nuo Latvijos ar Estijos.
juk autorė – debiutantė. Lietuvos krepšinio istorija nuodugniai išnagrinėta. Naujų faktų nepateikta. Darius žaidė krepšinį gerokai anksčiau nei 1922. Garbačiauskienė redagavo „Lietuvos sportą“, kur buvo paskelbtos nematyto žaidimo taisyklės. Bet Lietuvoje pavyzdiniais laikomi ne rimtesni ir galbūt nuobodoki autoriai. o popsiniai britų istorikai Beevor, Montefiore ir pan.
@nesinorėjo iš ryto plūstis
skaityk straipsnį
@žmonės neskaito straipsnių o komentuoja
įdėmiai perskaičiau, nieko naujo nesužinojau, tik pamačiau mėginimą skleisti feminizmą kiek iškreiptu būdu. Paskui pamačiau, kad autorė – studentė, pradedanti žurnalistė. Tuomet vertinu atlaidžiau, nesakau, kad šiame portale neregėjau didesnių nesąmonių. Tiesiog antraštė smarkiai klaidina ir neatitinka turinio, juk antrąja religija Lietuvoje krepšinis virto tik po 1985 m. Apie tai atskira šneka.
sensacijų vaikymosi išmokstama vis dėlto
ne Komunikacijos fakultete, o Vainauskų raudonajame portale. Reikės nuo to išsigydyti. Džiugu, kad bakalaurės studijas bebaigianti autorė pasirinko sporto žurnalistikos specializaciją, o ne įkyriai brukamą ir nedaugeliui įdomią „politikų komunikaciją“.
Pastaruoju metu sporto žurnalistika Lietuvoje sparčiai ritasi žemyn. Mažaraščių joje dar gausiau nei kitur.
Pastaruoju metu sporto žurnalistika Lietuvoje sparčiai ritasi žemyn. Mažaraščių joje dar gausiau nei kitur.
Britanijoje ir daugelyje kitų šalių krepšinis yra laikomas juodaodžių sportu.
Lietuvoje populiariausia sporto šaka yra juodaodžių užsiėmimas.
Lietuvoje populiariausia sporto šaka yra juodaodžių užsiėmimas.
Atsiranda dar ir trečioji relija - Dakaro ralis. Mažai šalei tai labai didelis skaičius turėti tiek komandų jame ir vieną komisarą.
P. S.: jokie komentarai (teigiami ar neigiami) atsakant į mano komentarą man neįdomūs. Vistiek neskaitysiu.
P. S.: jokie komentarai (teigiami ar neigiami) atsakant į mano komentarą man neįdomūs. Vistiek neskaitysiu.
Atsirado mada perrašinėti istoriją, nuopelnus prirašinėti moterims, nors jos dažniausiai pridarė katastrofiškų pasekmių. O krepšinis virto ne religija, o grynu verslu. Jis jau net nebe sportas, nes varžybose sąmoningai prasižengiama ar provokuojama prasižengti, vyksta nesąžiningas teisėjavimas. Ir kaip jį galima būtų vadinti sportu, jei visa ta veikla vyksta tik pinigų darymui, vieniems profesija, kitiems grynas biznis. Ir daro iš žmonių invalidus. Ir tokie yra visi su visais fiziniais užsiėmimais, kurių galutinis tikslas pinigai, o ne sveikata, geros emocijos sau ir žiūrovamas. Teatras ar kiti menai turi estetinę ir auklėjamąją paskirtį, bent jau tą deklaruoja. O kokia estetika kai vienas kitą sąmoningai stumdo, pargriauna, žaloja?
Jeigu krepšinis vadinamas antrąja religija, kas yra pirmoji?
@Klausimas
Visos pripažintos konstitucijoje. Jei neskaitei (konstitucijos) pats kaltas.
Vien nuo rūkymo kasmet miršta 7000 lietuvių, o mums, kaip kokiems idiotams, seka pasakėles apie antrą religiją, krepšinį, bobų zabovas...
Didesnės nesąmonės dar nesu skaitęs.
REKLAMA
REKLAMA
Tikroji krepšinio Lietuvoje pradžios istorija: kaip „bobų zabova“ virto antrąja religija