„Thunder“ išplėšė pergalę tritaškiu su sirena

Pergalę paskutinę sekundę NBA lygoje iškovojo Oklahomos „Thunder“ (9/19) krepšininkai.

Jie namuose 104:103 (24:19, 33:33, 24:27, 23:24) paskutiniu metimu palaužė Los Andželo „Clippers“ (16/14) komandą ir nutraukė trijų pralaimėjimų iš eilės seriją.

Aikštės šeimininkai pirmavo didžiąją rungtynių dalį, o didžiausią persvarą turėjo antrajame kėlinyje, kai ekipas skyrė 9 taškai (31:22).

Vis dėlto, ketvirtajame kėlinyje svečiai iš Los Andželo galiausiai persvėrė rezultatą (85:86).

Likus 34 sekundėms, Nicolas Batumas dar smeigė tritaškį jau atrodė, kad „Clippers“ klubas žengia pergalės link (97:101).

Netrukus Luguentzas Dortas atsakė greitu dvitaškiu, o svečiai dviemis taikliais baudų metimais, kuriuos realizavo Reggie Jacksonas (99:103).

Likus 10 sekundžių, Shai Gilgeousas-Alexanderis pelnė dvitaškį ir švelnino rezultatą (101:103). Kitoje atakoje aikštės šeimininkai ir vėl pažeidė taisykles, tik šį sykį Justise‘as Winslow prametė tiek pirmą, tiek antrą metimą nuo baudų linijos ir suteikė šansą Oklahomos komandai.

Pastaroji tuo ir pasinaudojo. Po minutės pertraukėlės kamuolys atsidūrė Sh.Gilgeouso-Alexanderio rankose. Gynėjas, atšokęs atgal nuo jį ginančio žaidėjo, paleido tolimą metimą ir šis pasiekė tikslą, išplėšdamas pergalę aidint sirenai – 104:103.

„Thunder“: Luguentzas Dortas 29 (8/11 dvit., 4/8 trit., 1/1 baud.), Shai Gilgousas-Alexanderis 18, Tre Mannas 11 (3/3 trit.), Dariusas Bazley ir Aleksejus Pakusevski po 10, Joshas Giddey 8 (18 atk. kam., 10 rez. perd.).

„Clippers“: Luke‘as Kennardas 27 (2/5 dvit., 7/13 trit., 2/2 baud., 7 atk. kam.), Terance‘as Mannas 18 (7 atk. kam.), Reggie Jacksonas 16 (10 rez. perd., 4 per. kam.), Nicolas Batumas 12 (4/6 trit.), Justise‘as Winslow (9 atk. kam.) ir Ericas Bledsoe po 9.