Mūsiškis dalyvavo dviejose disciplinose – „Snatch“ ir „Clean and Jerk“.
Pirmojoje iš trijų bandymų A. Šidiškis daugiausiai pakėlė 156 kg. Antroje pavyko iškelti 187 kg svorį. Tarp penkių B finalo dalyvių lietuvis su 343 rezultatu liko trečias.
Beveik akivaizdu, kad A. Šidiškis į medalius nepretenduoja, nes vėliau dar pasirodys A grupė, po kurios paaiškės medalininkai.
Palyginimui, B grupės lyderiai surinko atitinkamai 388 ir 371 rezultatą. Tai yra gerokai aukštesnis įvertinimas nei A. Šidiškio.
A. Šidiškis yra ketvirtas nepriklausomos Lietuvos sunkiaatletis, kuris varžysis olimpinėse žaidynėse: pirmasis buvo Povilas Vitonis, kuris 1928 metų Amsterdamo olimpinėse žaidynėse buvo penkioliktas ir nešė Lietuvos trispalvę.
Antrasis – Ramūnas Vyšniauskas (dalyvavo net ketveriose olimpinėse žaidynėse – Atlantos, Sidnėjaus, Atėnų ir Pekino, arčiausiai medalio buvo 2004 metais Atėnuose – iškovojo aukštą penktąją vietą).
Trečiasis – Aurimas Didžbalis. Pastarasis – tituluočiausias: 2016 metų Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse iškovojo bronzos medalį.
„Jaučiuosi gerai, tai vis tiek pirmas olimpinis debiutas – buvo jaudulio, bet esu patenkintas. Įvykdžiau savo tikslą, kol kas esu mažiausiai dvyliktuke. Viskas priklausys nuo to, kaip sustartuos A grupė. Neįvykdžiau savu keliamų tikslų, bet mane stabdė traumos. Kiek per vėlai sužinojau, kad patekau į žaidynes ir kažkiek pritrūko pasiruošimo“, – sakė jis.
„Norėjau bent būti netoli to arba pakartoti ką esu kėlęs geriausiai – rovime 166 kg, stūmime 200 kg. Yra kaip yra, šiandien ne ta diena“, – pripažino jis.
Net ir pasiekęs šiuos skaičius jis vis tiek būtų likęs trečias B finale.
„Jaučiau apšilime, kad yra kabliukų. Tokiose varžybose svarbu ne rezultatas, o vieta. Norėjau užsitikrinti aukščiausią vietą, o apie rezultatą jau buvo vėliau galvojama“, – apie keltus ir įveiktus svorius sakė jis.
Po pasirodymo A. Šidiškis buvo iš karto pakviestas atlikti dopingo testo.