Išvykoje rungtyniavusi Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ 114:106 (24:26; 26:33; 33:12; 31:35) nugalėjo Finikso „Suns“ krepšininkus.

Finikso komandai tai buvo jau antrasis pralaimėjimas paeiliui.

D. Sabonis žaidė solidžias rungtynes ir užfiksavo dvigubą dublį. Lietuvis surinko 15 taškų, atkovojo 17 kamuolių ir padavė į 5 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“ į priekį vedė De'Aaronas Foxas, kurio sąskaitoje – 34 taškai, 4 atkovoti kamuoliai ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

Tuo tarpu Finikso komandos gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Devinas Bookeris, kuris pelnė 28 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir padavė 7 rezultatyvius perdavimus.

Trečią kėlinį svečiai laimėjo 21 taško skirtumu ir 11 taškų deficitą ketvirčio pradžioje (50:61) pavertė dviženkliu savo pranašumu jo pabaigoje (80:69).

Lemiamo kėlinio pradžioje Sakramento krepšininkai dar labiau nutolo ir saugų atstumą išlaikę „Kings“ krepšininkai neleido pergalei išslysti iš rankų – 114:106.

Finikso komandai rungtynėse su lietuvio klubu negalėjo padėti Kevinas Durantas ir Bradley Bealo.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 34 (7/17 dvit., 4/7 trit., 8/10 baud., 7 rez. perd.), Domantas Sabonis 15 (17 atk. kam.), Sasha Vezenkovas 14, Malikas Monkas (6 rez.perd.) ir Keeganas Murray (1/7 trit.) po 13, Keonas Ellisas 10.

„Suns“: Devinas Bookeris 28 (8/12 dvit., 2/2 trit., 6/9 baud., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Ericas Gordonas 19, Jusufas Nurkičius 15 (9 atk. kam.), Chimezie Metu 10, Yuta Watanabe 9.