• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Serbijoje puolimas Eurolygos ir jos vadovo Pauliaus Motiejūno kryptimi nesibaigia. Portalas „Kurir“ išplatino viešą laišką, kuriame kliuvo ir Dejanui Bodirogai, ir P. Motiejūnui, ir teisėjams.

Serbijoje puolimas Eurolygos ir jos vadovo Pauliaus Motiejūno kryptimi nesibaigia. Portalas „Kurir“ išplatino viešą laišką, kuriame kliuvo ir Dejanui Bodirogai, ir P. Motiejūnui, ir teisėjams.

REKLAMA

Didžiulis šaršalas prasidėjo po Graikijos žurnalisto iš „Gazzetta“ paskelbtos publikacijos apie P. Motiejūno galimą interesų konfliktą ir įsitraukimą į Londono „Lions“ klubo perėmimą.

Po kiek laiko ir pats Eurolygos generalinis direktorius išplatino viešą atsaką, neigdamas jam mestus kaltinimus.

Pateikiame jokio žurnalisto nepasirašytą „Kurir“ publikaciją:

Kas vyksta su Eurolyga ir kokia yra šio turnyro ateitis?

Kai neteisingi žmonės užima svarbias pozicijas sporto pasaulyje, atsitinka tai, kas dabar vyksta turnyre, kurį turėtume vadinti „elitiniu“. Eurolygos vadovų siekis uždirbti pinigus, „auksinių bilietų“ išdavimas, dirbtiniai projektai, krepšinio stūmimas į vietas, kur jis nesugebės įsitvirtinti... Visa tai yra staigaus nuosmukio priežastys.

Tikėjome, kad Dejano Bodirogos atėjimas į vadovavimą gali padaryti Eurolygą geresnę, tačiau vyksta priešingai. Bodiroga tik tyli, nekalba apie jokias problemas, o jų yra apstu. Keista.

REKLAMA
REKLAMA

Kai vadovavimą perėmė Paulius Motiejūnas, atsitiko tai, ką matėme rungtynėse tarp „Žalgirio“ ir „Crvena zvezda“. Žmogus, įsivėlęs į didžiulį interesų konfliktą, gėdingai ginasi, vietoj to, kad pasitrauktų iš Eurolygos vadovo posto. Iš esmės vien požiūris, kad Eurolygos pagrindiniai miestai yra Paryžius, Londonas ir Dubajus, kalba apie jį užtektinai. Žinoma, visuose jo sprendimuose yra ir „Žalgirio“ interesai. Apie moralę – tiek.

REKLAMA

Atskira tema – teisėjai. Neįsivaizduojama, koks kompetencijos trūkumas matomas daugelyje rungtynių. Lygis, kuriuo pasižymi FIBA teisėjai, jei ne žemesnis. Tiek daug klaidų, kad žmogus ima galvoti: kas tie žmonės, kurie iš viso dirba teisėjais?

Bet kai matome, kad teisėjų viršenybė priklauso krepšinio valstybėms, tokioms kaip Lenkija ir Portugalija, tada viskas tampa šiek tiek aiškiau.

Ir galiausiai susiduriame su tuo, kad vienai komandai skiriama 75 000 eurų bauda! Turnyre, kuriame už pergalę nemokama nė cento, kur mokama milijonas už dalyvavimą, kur teisėjai savo nežinojimu (o gal ir tyčiniais veiksmais) lemia kai kurių rungtynių rezultatus...

O kur yra piniginės baudos teisėjams?! Jei ponai, kurie net po peržiūros nemato, kam priklauso kamuolys (pavyzdys – rungtynės tarp „Partizan“ ir „Monaco“), ar jie verti 2 000 eurų, kuriuos gauna už rungtynes? O gal galėtų gauti mažiau? Tam, kad kitą kartą pagalvotų, kaip ir ką sprendžia.

Ruzkių klapčiukai mums ne rodiklis.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų