Milano „EA7 Emporio Armani“ (1/4) ekipa namuose 84:96 (11:23, 14:23, 34:20, 25:30) nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ (3/2) krepšininkams.

Į pergalę svečius iš Turkijos vedė Elijah Bryantas, kuris pelnė 19 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir padavė 5 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu šeimininkų gretose rezultatyviausias buvo Nikola Mirotičius, kurio sąskaitoje – 29 taškai, 4 atkovoti kamuoliai ir 1 rezultatyvus perdavimas.

Šiose rungtynėse traumą patyrė Shane‘as Larkinas, kuris susižeidė čiurną ir iškeliavo į rūbinę.

Svečiai atsiplėšė dar pirmajame kėlinyje ir jame sugebėjo susikrauti dviženklį pranašumą (16:4).

Milano komandos duobė vis gilėjo ir antrajame kėlinyje atstumas išaugo iki 21 taško (42:21).

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai nenorėjo nuvilti sirgalių ir atsitiesė. Trečiajame kėlinyje šie nurėžė deficitą iki vos 4 taškų (56:52). Visgi, svečiai iškart smeigė tritaškį (59:52), o netrukus susigrąžino ir dviženklę persvarą (66:56).

Ketvirtajame kėlinyje situaciją stabilizavę Stambulo krepšininkai ėmė didinti skirtumą ir šis išaugo iki 18 taškų (92:74). Po tokio smūgio Milano ekipa iššūkio jau nepajėgė mesti – 96:84.

„EA7 Emporio Armani“: Nikola Mirotičius 29 (4/8 tritaškiai, 27 naud. bal.), Zachas LeDay‘us 16 (7 atk. kam.), Armoni Brooksas 12, Shavonas Shieldsas 8 (3/14 metimai, 5 atk. kam., -1 naud. bal.).

„Anadolu Efes“: Elijah Bryantas 19 (5 rez. perd., 6 kld., 22 naud. bal.), Dariusas Thompsonas 17 (7 rez. perd., 20 naud. bal.), Ercanas Osmani (6 atk. kam.), Rolandas Šmitas ir Jordanas Nwora (5 atk. kam.) po 11, Rodrigue‘as Beaubois (3/6 tritaškiai) ir Vincentas Poirier (5 atk. kam., 17 naud. bal.) po 9.